Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért 20 percenként jön az 1...

Miért 20 percenként jön az 1 es villamos?!

Figyelt kérdés

Az is full tele.

Valami meccs, vagy Buzariah koncert, vagy mi van már megint ?



szept. 6. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Karigeri folyamatosan ritkítja a BKV-járatokat, és a fennakadások is egyre gyakoribbak"


gondolom ő szervezi a munkát, a járatokat, és kezeli a felmerülő technikai hibákat is:DDD

szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

"70 es évek beli villafos"

Mi a 70-es évekbeli? Az 1-es villamost a 80-as évek közepén kezdték építeni. A legöregebb járművek rajta pedig a Tatrák, amik szintén a 80-as években érkeztek.

szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg a CAF-ok... Menjél vissza Londonba, ha ott annyival jobb a tömegközlekedés, mondjuk volt szerencsém hozzá, szerintem nem. :D
szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Pénteken reggel a 14-es villamosok csak a Frangepán utcáig jártak. Onnan pótlóbuszok jártak a Lehel térig, én is azzal menten két megállót, a Róbert Károly körútig, aztán mentem volna tovább az 1-es villamossal, de ott azok sem jártak. Aztán elmentem gyalog a Dózsa György útig a 75-ös trolihoz. Közben láttam, hogy a Mohács és Hun utca közötti részen a Lehel tér felé vezető oldalon leszakadt a felsővezeték, akkor javították. A Hun utcánál álló villamos utolsó kocsijának áramszedője el volt törve, meg is jegyeztem, a 4169-es kocsi volt. Ez lehetett a káosz oka.
szept. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!