Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hány percenként közlekedik ma...

Hány percenként közlekedik ma (15-én) a 6-os villamos?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztrájk idején elvileg 15 percenként, de gyakorlatban kb 20-25 perc is eltelik mire egy elindul.
2010. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg ha félóra után nagynehezen bedöcög egy, akkor sem biztos, hogy felférsz rá. Blahán, ahol le is szállnak róla esetleg, de ahol nincs leszálló ott eléggé reménytelen...
2010. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

blahán ma jó negyedórát vártam rá.

kedden még nagyon szemérmes voltam, nem akartam tuszakolni magam, de rájöttem, h itt farkastörvények vannak.

mosmá pofátlanul beállok előre, és töröm az utat, elvégre el kell jutnom suliba, találkozókra, stb...

szóval csak keményen. a nyuggerek meg ne sírjanak, úgysincs semmi dolguk, ne most akarjanak világot látni! grrrr...

2010. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Talán szerencsém lesz és felférek, mert a körtérről indulok, de hogy aztán visszafelé... :S
2010. jan. 15. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Körtéren üres vilire simán felférsz, de nagyon bentre nem menj, mert akkor lehet csak a Moszkván fogsz tudni leszállni a tömegtől.
2010. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én tegnap speciel egyet sem láttam elmenni, pedig a Rákóczitól lesétáltam a Királyutcáig, aztán vissza...
2010. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!