Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért 20 percenként jön az 1...

Miért 20 percenként jön az 1 es villamos?!

Figyelt kérdés

Az is full tele.

Valami meccs, vagy Buzariah koncert, vagy mi van már megint ?



szept. 6. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Karigeri folyamatosan ritkítja a BKV-járatokat, és a fennakadások is egyre gyakoribbak.
szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma 2x is volt üzemzavar az 1-es vonalon. Először reggel Zugló és Óbuda közt nem járt, azt hiszem áramellátási probléma vagy járműhiba miatt, utána pedig délután Zugló és a Lehel utca közt, mert egy utas rosszul lett.
szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem meg munkából hazafele látom, ahogy közeledek a peronra vezető lépcsőhöz, mondom na, megint várhatok a következőre, mire felértem, meg is jött a tök üres következő. Kiszámíthatatlan.
szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Én reggel inkább áttekertem Bubival az Árpád hídon, kb 5 percenként jött a busz, de tele volt nagyon. Sokkal hamarabb beértem a munkába.
szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ok.

Köszi. 🤦😁

szept. 6. 21:02
 6/14 A kérdező kommentje:
*Az is rottyon tele van
szept. 6. 21:04
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Mit nem lehet érteni azon, hogy üzemzavar volt? Vagy te jobban tudnád kezelni? Szerintem van nyitott pozíció a forgalomirányításnál...
szept. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Üzemzavarnál pótlóbuszok is szoktak lenni, ami addig jár amíg helyre nem áll a menetrend.
szept. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, és az nem járt, állt mindenki az 1 es vonalán, mert nem fértünk be a következő 20 percesbe.

Itt állandóan üzemzavar van, vagy valami karbantartás.

Tokyo ban, Londonban, stb nem tapasztaltam ilyet.

szept. 7. 12:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ha tartósabb, akkor igen. Múltkor baleset miatt nem járt Budafoki-Dombóvári és Kelenföld között, és senki nem tudta, honnan is indul a pótlóbusz, a mobilalkalmazás sem tudta... Mondjuk 1 óra múlva járt is rendesen, csak azért ilyenkor lehetne kommunikálni legalább az internet korában, vagy amikor megáll a villamos és a vezető leszállít mindenkit, akkor úgy bemondani a hangosba az infót, hogy nyitott ajtók mellett peronon álló emberek is hallják.
szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!