Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonattal lehet közlekedni, ha...

Vonattal lehet közlekedni, ha csak országbérletet használok?

Figyelt kérdés

Idén leszek egyetemista, tehát nagy valószínűséggel vonattal fogok utazni.

Pestről utaznék Szegedre, valamint fordítva, InterCity járattal.

Hallottam újításokról, változásokról, viszont így sem teljesen tiszta, hogy akkor most kell-e külön jegy vonattal való utazáshoz vagy sem.

Én eddig mindenhová országbérlettel utaztam és nagyon kényelmes lenne, ha vonaton is használhatnám csak azt.

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



szept. 5. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Leszel kedves beírni, hogy Gyékényes-Budapest és mutatni nekem helyjegy nélküli vonatot. Ez egy IC+Express összeállítás, amiben az Express vonat alapból helyjegy mentes, kivétel a nyári szezonban. Az interrégió utáni szakaszra mondom.
szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

> "Nem kell semmiféle szezonnal foglalkozni, csak megnézi hogy az adott vonatra amelyikkal utazni szeretne kell-e helyjegy vagy sem.


Örülök. Ugyanazt a konklúziót levontad, amit én is.

szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!