Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Olaszországban milyen applikác...

Olaszországban milyen applikációval szoktatok vonatjegyet venni?

Figyelt kérdés
Én eddig az Omio-t találtam, de szívesen fogadnék más ötleteket is.

aug. 22. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Trenord appban vettem jegyet, északon utaztam.
aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, utánanézek
aug. 22. 18:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
trenitalia.con
aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
3 nagy céggel utaztam: Trenitalia, Trenord, Italo. Mapsen megnéztem a legjobb útvonalat, és az adott cég oldalán vettem a jegyet.
aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az én vonalam szeptember 1-jén reggel nyolckor Milánó central állomásról átmenni a Garibaldira, mert onnan már külön vonat megy ki Monzába. Erről külön vonatra már van jegyem.

Illetve ugyanaz nap este 6.00 után Milánó Garibaldi Rimibe mennék

aug. 22. 20:55
 6/11 A kérdező kommentje:
‘Erre a külön vonatra
aug. 22. 20:56
 7/11 A kérdező kommentje:

Bocsi szórakozik a telefonom :-(

Szóval az utolsó mondat az, hogy Milánó Garibaldiról Riminibe mennék, este 6 után

aug. 22. 20:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Trenitalia appban természetesen. Hol máshol? 😉
aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Milano Centraléból Garibaldiba metróval érdemes. Nem is kell külön jegyet venni, a narancssárga beléptetőkapun bankkártyával be tudsz menni (a többi plasztik bérletkártya leolvasásra jó, de a narancssárga beléptetőkön van kártyallecsipogó, befele és kifele ugyanazzal a kártyával tudsz menni, és automatikusan 1 jegyet von le).


2-es (zöld) metróval Centraléból 2 megálló a Garibaldi, az viszont elég nagy vasútállomás és 2 emeletről is indulnak a vonatok.


Ahogy a metróból a kilépőkapun kimész és ahogy vezet az alagút először egyenesen majd jobbra kell menni. Itt ez egy elég hosszú alagút, van ott egy Flying Tiger bolt baloldalt, amivel szemben ha felmész a lépcsőn arrafele lesz a nagy kijelző a vonat indulásokkal. Itt van amúgy az állomás főbejárata is fent. De te ne menj fel, menj tovább egyenesen egészen az alagút végéig, ott egy kis lejtős rész után lesz még egy monitor az indulásokkal, de itt lesznek a 15-21. vágányok, ezek közül valamelyikről megy majd Monzába a vonat.


Source: évekig laktam Monzában és ingáztam Milánóba dolgozni :)

aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
71%
Riminibe szerintem csak a Centraléból megy vonat, pl 1.-én 18:50kor egy Trenitalia, ami 21:49-re ér oda.
aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!