Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valali mostanában ment kocsiva...

Valali mostanában ment kocsival Szlovénián keresztül Olaszországba? Ha igen akkor, bővebben lent...

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Pestről megyünk majd szombaton - turnusváltós zsúfolt nap - kocsilval ezen az útvonalon: [link]


Aki esetleg ment errefele az meg tudná mondani, hogy a hírekben olvasott szlovén határellenőrzés az mennyire torlasztja fel a forgalmat átlépéskor?


Érdemes kerülőn vagy más útvonalon gondolkodni?



aug. 12. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Voltam a szlovén útvonalon is, de kipróbáltam a Körmend, A-2, Graz, A-23, E-70-es útat. Nekem a második sokkal élhetőbb volt.

(mellesleg kimaradt Szlovénia)😉

aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia, köszi szépen! Megkérdezhetem, milyen nap (hétköznap/hétvége) melyik napszakban, és kb mennyi idő alatt volt meg a második útvonal?
aug. 12. 14:10
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem legfeljebb pár perc, pláne ha nem az M70-es vagy a 86-os úton mész át.
aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm alássan
aug. 12. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom mennyire érvényes, mert legutóbb decemberben jártam Szlovénián keresztül Olaszországban, de akkor semmilyen fennakadás nem volt. Egy perc sem
aug. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttünk haza nemrég. Semmilyen ellenőrzés nem volt. A magyar-szlovén határt észre sem vettük, a túloldalon meg ült egy ürge a bódéban és inetegetett, hogy menjünk már. Nem kértek semmiféle igazolványt sehol sem oda, sem vissza.
aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Miskolcról mentem Jesoloig, 10 óra volt az út kényelmesen, egy öreg 1,3-as autóval. Hétköznap reggel 8-kor indultam és ebben benne volt még a Pestet elkerülő M0 nevű "parkoló" és egy körmendi tankolás is.

(#1)

aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Sosem értem, hogy aki nyáron Olaszországba kocsival megy, annak miért szombat nappal kell utaznia. Sokkal egyszerűbb péntek éjjel elindulni és szombat hajnalban odaérni. Szombatonként hatalmas dugók vannak az olasz autópályákon illetve a fizetőkapuk felé is.
aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

azért mert szombaton van turnusváltás a nyaralóhelyek 99%, és a szobákat délutántól lehet elfoglalni.


Mentem éjjel, reggel 8ra kint voltam, az iroda épp kinyitott, a szobát du 2re takarították ki, és még hálás lehettem, hogy nem csak 6ra lett kész, ami egyébként a standard errefele.


600+km levezetés után nem annyira poén még fél napot várni a szobára.



Így már érted?

aug. 20. 23:05
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi is utaztunk így régebben. Velünk is előfordult hogy 2-3 körül kaptunk lakást, úgyhogy reggel 7-8 kor már ott voltunk. Tudom nem a legkényelmesebb és fos így kivárni, mikor már fáradt vagy, éhes vagy, dögmeleg van, de a dugóban ülni elég sz.ar. És lehet úgyis pakolni hogy kocsiban átöltözik az ember tengerre készen.
aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!