Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ennek a vonatnak lenne értelme...

Ennek a vonatnak lenne értelme? (Görbevonat, Személyvonat)

Figyelt kérdés

Megállok:

Szeged

Szeged-Rókus

Hódmezővásárhelyi Népkert

Hódmezővásárhely

Hódmezővásárhely-Ipartelepek

Katraszél

Gorzsa

Szikáncs

Gajdospuszta

Földeák

Makó-Újváros

Makó-Újvásártér

Makó


Vonat összeállítás:

Studenka Vagonka Bzmot + Bzx +Bzmot


Személyvonat lenne, de ez lenne a görbevonat. Görbe név Eta mamiról jönne a Barátok köztből, hiszen ő Makó és Hódmezővásárhely közötti szakaszon volt jegyvizsgáló míg a fia a "bukott mozdonyvezető" zsóti, aki csak BZre kapott típus vizsgát. Szegedről átszállást biztosítana a Budapestre közlekedő napfény - intercityre.



júl. 26. 11:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
5%
11. Én is jelentem az összes kérdésed, és ezt az ordenáré stílust is. És arra késztettél, hogy egy hosszabb levelet is írjak nekik.
júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
#12: Köszi!
júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kedves Moderátorok,


A kérdéseim egyáltalán nem provokáció miatt íródott, viszont engem folyamatos zaklat, jelentget ez az ember, pedig vasútbarát kérdéseket teszek fel, kicsit fantizát megcsorbítva. Ha csúnyán írtam bocsánat, de nem régóta vagyok itt, és eddig állandóan beoltogattak, közben csak építő jellegű próbálok lenni.

júl. 29. 18:02
 14/16 anonim ***** válasza:
23%
Vége!!! :D :D :D :D :D
júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%
És mi lesz ha új profilt csinál?
júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"És mi lesz ha új profilt csinál?"

Csináljon csak, én itt leszek. :)

júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!