Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi törtánik azokkal, akik az...

Mi törtánik azokkal, akik az M1-es Metró végállomásán nem szállnak le?

Figyelt kérdés
Egyszer utaztam a Vörösmarty térig, és a felhívás ellenére volt 2 utas, aki fent maradt a szerelvényen. Az meg elment tovább a semmibe. Velük vajon mi lett? Túlélték?? Vagy mi történhetett velük? Miért nem figyelnek erre jobban, hogy ne lehessen fent maradni rajta a végállomás után??
júl. 25. 19:53
1 2
 1/16 Mad Max2 ***** válasza:
100%
Vörösmarty tér alkatt van egy erre a célra kialakitott kripta, ott gyűjtik a fentmaradt utasok holttesteit
júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, ott visszafog a szerelvény (átáll a másik irányú vágányra)

Kökin, Kelenföldön (gondolom mexikóin is) igen erélyesen lezavarnak a biztonsági őrök, mert a járműtelepre is kiállhat a vonat

júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Neem, az ilyen szerelvényeket elnyeli egy titokzatos fekete lyuk.
júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el A Möbius-metró novellát és megtudod :)
júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Átlépnek a csillagkapun.
júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Még a kommunizmus idején építettek egy alagutat a Vörösmarty tértől Észak-Koreába. Aki fent marad a szerelvényen, azt ezen az alagúton viszik végig. Utána az észak-koreai rezsim fogja lesz. Én ezért nem is utazok a kisföldalattival
júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt volna velük? A szerelvény kihalad a végállomásról, aztán átáll a másik vágányra és visszajön az indulási oldalra. Aki rajta maradt az ott leszállhat, ha addigra felébredt, vagy, ha nem, akkor továbbmegy az ellenkező irányba.
júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
#7 Szerintem a vezető felébreszti, esetleg le is cseszi őket, mikor átmegy a másik vezetőállásra.
júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8

Az is lehet, de kidobni őket már csak az indulási oldalon tudja.

júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már megcsináltam 2-szer is :) Kifosztották a kihúzóba, túloldalon vissza, senki nem szól (legalábbis akkor, ha középső kocsiban vagy) M3-ason is megcsináltam Újpesten, ott intett a vezető, hogy 2 perc múlva indulunk vissza.
júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!