Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Balatonalmádiba Debrecenből,...

Balatonalmádiba Debrecenből, hogy jutok el?

Figyelt kérdés
Emeletes vonattal szeretnék menni 08.04 vasárnap tudom, hogy van olyan vonat ami hétvégén emeletes megy
júl. 8. 17:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Én Debrecentől írtam, ott nincs alagút.
júl. 9. 14:45
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A déli part mégiscsak forgalmasabb, hiába állítja valaki az ellenkezőjét. A Budapesten túlról induló vonatok így jellemzően a déli partra járnak, az északihoz át kell szállni.
júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Persze nem mindenki Siófokra megyen
júl. 9. 16:48
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

#12 Természetesen a déli parti vonal a forgalmasabb. De ha értően visszaolvasod a válaszokat, akkor rájössz, hogy senki nem is állította ennek az ellenkezőjét. Csupán azt, hogy az északi parti vonal szintén nagyon forgalmas. Aki szerint ez nem igaz, az legyen szíves utazzon arra egy párszor.


#10 Tömve van egy csomó vonat Balatonfüreden túl is az északi parton. Részben persze a zánkai Erzsébet-táborba tartó forgalom miatt, de amúgy is.

júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%
Normális ember messze elkerüli már a Balcsit. Simán olcsóbban kijön egy nyaralás utazással együtt az ezerszer szebb horvát tengerparton. Debrecenből pedik közvetlen repülő megy több tengerpartra is ahol olcsóbban sokkal szebb és jobb élményt kapsz mint a fidesz által leuralt végletekig elkapzsult lehúzós Balatonnál.
júl. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ja persze most néztem a booking öt 1hét Korfu 2főre 500-1,millió forint. Erre még rájön a repjegy ami 40ezer 1főre csak oda, nagyon megéri
júl. 13. 08:04
 17/22 anonim ***** válasza:
45%

#16

Nem az előző válaszoló vagyok, de te valami nagyon luxus szállást nézhettél ennyiért. Még mindig tele van az oldal (2 fő / 6 éjszaka) 150-200 ezer forint körüli szállásokkal augusztus közepére (12-18.). A repülőjegy pedig most éppen 110 ezer (2 fő oda-vissza), de előre foglalva jóval olcsóbb.

Tehát ez így két főre 300 ezer alatt van szállással, utazással együtt úgy, hogy egy hónap sincs már hátra addig, miközben külföldi nyaralást nem ilyen rövid idővel előtte érdemes foglalni, mert a jó helyek elkelnek + eleve a drágábbak maradnak.

És akkor vedd figyelembe azt is, hogy a Földközi-tenger nem hogy egy lapon, még egy könyvben sem említhető a Balatonnal (semmilyen szempontból sem). Nem azt mondom, hogy mindenki menjen külföldre nyaralni, de ennyire tán csak nem kéne ferdíteni a dolgokat.

júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem luxust néztem, keress rá a booking ön Korfu 1majd meglátod
júl. 13. 10:07
 19/22 anonim ***** válasza:
48%
Korfu nem Horvátországban van, itt Horvátországról volt szó.
júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Itt nem Horvátországról volt szó, hanem hogyan lehet eljutni Balatonalmádiból Debrecenbe vonattal.
júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!