Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szeretnék vonattal utazni,...

Szeretnék vonattal utazni, eléggé messzire mennék, és honnan tudhatom, hogy melyik buszon vannak kabinok, illetve ingyenes wifi?

Figyelt kérdés
Direkt azért szeretnék vonattal menni, hogy legyen egy kis privátszférám. Nem úgy akarok utazni, mint a buszon, hogyha valaki 10 méterrel hátrébb ordibál, akkor azt hallgatnom kelljen.
máj. 22. 09:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

20. Lehet. 67 éve élek Budapesten, itt teljesen ismeretlen. Sajnos az a fajta ember, amit a kérdező is képvisel, viszont igen. Utazzon taxival.

Jaj, az sem jó! Mi van ha röfögős kövér, szótlan keszeg, barna, fekete vagy sárga stb. a vezetője…

máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
21.: Jaj, az sem jó! Igen, nyilván én vagyok a kiállhatatlan, de te mennyire nagyszerű társaság lehetsz. Ezt abból tudom ennyire biztosra, hogy mindenféle ok nélkül belém kötöttél, amikor semmi rosszat nem szóltam neked. Nagy élmény lehet veled együtt utazni!
máj. 22. 13:13
 23/28 anonim ***** válasza:

22. Velem babám nem utazol, mert lefoglalom az egész vasutat.


Én megtettem amit tudtam. Reálisan a legtöbb, amit elérhetsz az, ha olyan IC-n utazol, amin van Prémium+ kocsi. A grafikus nézetben kiválasztod az ülést, és oda kapod a helyjegyed. A maradék három sem neked, sem a vasútnak nincs ráhatása.

máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

23.: Látom benned is megvan ugyanaz a felsőbbrendűségi érzés, mint a 7.-esben. Nem csoda, hogy ennyire beleszerelmesedtél.

Egyébként ne gondold azt, hogy mindenkinek szíve-vágya veled együtt utazni. Talán egy kicsikét túl sokra tartod magadat. A hozzászólásod érdemi részeit pedig köszönöm szépen! A nem érdemi részeit pedig inkább nem is kommentálnám. Ismét csak annyit tudok mondani: sajnálom, hogy úgy döntöttél, hogy én az ellenséged vagyok csak azért, mert tettem egy olyan megjegyzést az egyik válaszolónak, ami neked nem tetszett, és nem bírtál el viselni egy ilyen apró, piti ügyet!

máj. 22. 13:34
 25/28 anonim ***** válasza:
51%
Jaj, fejezd már be a óvodás gyerek szintű picsogásodat.
máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Ki kell keresni a vonatot, amivel mennél, rákattintva láthatod, hogy mi a tervezett összeállítás. A wifi jelét gondolom ismered, a termes kocsi jele ez: [link]

a fülkésé ez: [link]

Egy kocsiban persze lehet mindkettőből is.

Wifi általában a motorvonatokban és az IC-kocsikban van (valamennyire működik, de nagy dolgot ne várj tőle), legalábbis a magyar vonatokban.

A railjeteken van csendes szakasz, nem tudom, mennyire tartják magukat ehhez az ott utazó, de valószínűleg jobban, mint ott, ami nem az. A prémiumhelyek is hasonlóak, valószínűleg azért választják ezt az emberek, mert nem akarják, hogy zavarják őket.

máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 26.-os! Látod valakinek még a te válaszod sem volt jó...
máj. 28. 00:59
 28/28 A kérdező kommentje:
26.: Szia, buszokra nincs esetleg ilyen keresőd?
júl. 22. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!