Indiában miért utaznak így?
Indiában ugye megszokott, hogy szó szerint a vonatok oldalán is lógnak emberek és ott utaznak. Ez ott teljesen legális, vagy csak úgymond el van nekik nézve?
Illetve ha ennyi utas van akkor miért nem indítanak hosszabb vonatokat, hogy felférjenek rá, azért csak tudják, hogy melyik területeken van ennyire sok utas.
"ha ennyi utas van akkor miért nem indítanak hosszabb vonatokat"
Nézz már megy néhány videót a youtubeon mielőtt butaságokat beszélsz!
Olyan hosszú vonatokat közlekedtetnek, hogy nálunk egyik állomáson sem férne el.
"Ez ott teljesen legális, vagy csak úgymond el van nekik nézve?"
Az egy teljesen más kultúra. Érdemes filmeket nézi, könyveket olvasni a témában. Teljesen másak az értékrendek, más az emberi élet értéke - különösen az alsóbb kasztokban (ott kb semmit nem ér egy élet). Ez ott a normális, ez az elfogadott. Annyian vannak, hogy nem férnek el máshogy.
Ne európai szemmel nézd azt az országot, úgy sosem érted meg.
És azért ezek a tumultuózus jelenetek konkrétan két fő területen jelentkeznek: elővárosi, városi vasútvonalakon, ahol a vonathosszok és a járatsűrűség is tovább nehezen növelhető tényezők, legfeljebb újabb párhuzamos metróvonalak megkehetosen drága építése tudna megoldást jelenteni.
A másik pedig jelentősebb , főleg vallási ünnepek idején jelentkezik a regionális és olykor távolsági forgalomban , ahol lökésszerűen jelentkezik európai szemmel szinte felfoghatatlan mértékű utazási igény .
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!