Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek mennyi időbe...

Szerintetek mennyi időbe telik, míg ezt a buszt megjavítják? A baleset több mint egy hónapja történt. Kép lent.

Figyelt kérdés

Szeptember elején én is ezen a buszon ültem,karamboloztunk egy személyautóval.Azóta reggelente olyan buszt küldenek,ami majd' szétesik,nincs rajta fűtés és elég rossz állapotban van.

Szerintetek mennyi ideig tarthat el a javítása?Mert már reggelente most is elég hideg van,akkor mi lesz télen?Egy több,mint 45 perces utat nem a legkényelmesebb vacogva végigszenvedni,főleg na útközben le-lerobban...


képek a cikkben:

[link]


2010. okt. 14. 20:10
 1/7 A kérdező kommentje:
2010. okt. 14. 20:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem már csak alakatrésznek fogják felhasználni.
2010. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

komolyan?de hát miért?annyira sztem nincs összetörve!ráadásul azt hallottam,hogy ezekben a buszokban a motor hátul van,szóval az nem sérülhetett...

remélem azért meg lehet javítani...

2010. okt. 14. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont menetköben az Alfa busz aki gyártotta ezt a buszt megszünt. Így olcsóbb ha vesznek egy másikat ezt meg széthordják alkatrésznek.
2010. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

dekár...pedig én úgy tudtam hogy volvo.

hát ha nem is vesznek újat,valami működőképesebbet berakhatnának helyette.

2010. okt. 14. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Alfabusz Volvo alvázakra épített karosszériákat. Sőt, álltalában megpróbálta lemásolni azoknak a küllemét is. Tudod kedves kérdező, ez a cég gyártotta le a nagy debreceni szolgáltató váltáskor a 100 darab szóló buszt ami úgy néz ki, mint ha szóló Volvo 7700-as lenn -bár azthiszem azt hívják 000-nek, ezt most így nem vágom. A suklósokon is az ő nevük van, de azok az eredeti lengyel gyárban készültek, tehát azok igazi 7700a-sok. Ezt csak azért írtam le, hogy tisztázóon benned, hogy hogy Volvo amikor alfa. :D A hivatalos neve ennek a típusnak Volvo Alfaregio. :D
2010. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Alfabusz kénytelen volt a Volvo elemeit is használni (homlok illetve hátfal) különben alvázat sem nagyon kapott volna. Amúgy annyira nem gáz a cégért talán még feléled ha MAZ gyárral meg tud egyezni.


Amúgy a Regio pontos neve: Volvo Alfa Regio B7R

A localo meg B7RLE.


21:15 voltam

2010. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!