Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elvan torve a diakom…. A...

Elvan torve a diakom…. A buszsofőr reggel megkerdezte hogy miert egészet veszek… És megmutattam. Azt mondta így is tudom használni ha össze van ragasztva szigszalaggal. Ez igaz lehet? Azt mondta igy is tudom igazoltatni magam

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a sofőr a rendesebb fajtából való volt, hogy nem kötött bele. Mert a sérült okmányt amúgy ki kell cserélni. Mielőbb tedd meg.
2023. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig jártam celluxszal összeragasztott diákkal, soha nem kötöttek bele. Igaz, ez még úgy 20 éve volt, akkoriban a felsőoktatási kék diákok nagyon törtek, alig volt, akinek ép volt.
2023. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bazaltkaroly ***** válasza:

Ha megkérdezi, hogy miért egészet veszel, akkor csak mond meg, hogy csak két felet. (Bocsi)


A viccet félretéve, javíttasd meg, mert lehet a sofőr rendes, de az ellenőrök beleköthetnek. Ha így tennének mond meg, hogy már folyamatban van az ügy, és nemsoká megkapod az újat.

jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!