Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ugye van ez a vármegye bérlet....

Ugye van ez a vármegye bérlet. Nekem nem olvassa be most már mádodjára. Pedig jól rakom. A kódleovasóhoz próbálom hátrébb előrébb rakni de sehogy nem megy. A buszsofőr meg nézi a szenvedésem Segítség?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha telefonon van, akkor vedd feljebb a fényerőt.
2023. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld messzebb tartani tőle, az a világító piros csík az egész kódot fedje le, ne csak egy vékony sávban, mint a bolti vonalkódleolvasók.
2023. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen legyen egy szögben a bérlet KÓDJA a validátorral. Akár 15 centire/egy alkarnyira is tarthatod. NE mozgasd, mert nem fogja beolvasni. Inkább magabiztosan tartsd akár 15-20 centire is alá és várd meg amíg beolvassa. Nem olyan gyors, mint a boltban a leolvasó, szóval akár 3-4 másodperc is lehet. Csak akkor mozgasd, ha 5 mp után sem olvassa le.


Tényleg ne told teljesen rá, akár bő 15 centi legyen. Papírbérletnél a kód ne legyen gyűrött, telefonnál húzd fel a fényerőt és ne legyen törött a képernyő.

2023. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől majd kipróblom
2023. máj. 30. 16:05
 5/10 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok vele. Már csak szenvedek egy kicsit és megmutatom az érvényességét. Kezd már lekopni a kód ezért célszerű teljesen átlátszó tokban tartani és nem fokyton kivenni (pénztárcából, tokból, akárhonnan) Én arra lennék kíváncsi, hogy a papír formát tudom-e digitalizálni. Mivel diákom van, nem-e betudok jelentkezni vele valami applikációban és onnan tudnám használni.
2023. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 nem lehet. Viszont a következőt már vedd az appban, az jóval megbízhatóbb és egyszerűbb
2023. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen hétfőn venni kell ujat. De nekem is levan kopva a kód ezért nem megy. Hát égek vele a buszon de túl élem
2023. jún. 4. 09:05
 8/10 anonim válasza:
Ugyan így jártam én is a vármegye bérlettel , kivagyok tőle hogy mindig meg kell magyarázni. Legtöbbször leszarjak de van egy egy buszsofőr aki megjegyzi hogy vigyázni kell rá. Tokban tartottam a táskámban és mégis elkopott. mivel busszal is meg vonattal is közlekedek így egyenlőre a mavnal vásároltam de lehet a volánnál fogom a következőt mert szerintem a mavos hőpapir miatt kopik meg a vonalkód.
2023. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem tokban van, sértetlenül, nekem sem megy mindig, engem nem szoktak a sofőrök inzultálni egyáltalán. Mondták is, hogy a fopalyaudvaron sokszor nem akar működni, csak kettővel odébb.
2023. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 a volán meg konkrétan olyan papírra nyomtatja, mint a blokkot (!!!). Vedd a máv appban, az nem kopik.
2023. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!