Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi értelme annak, hogy emberek...

Mi értelme annak, hogy embereket összezsúfolva utaztatnak?

Figyelt kérdés
Az emberek egy része már életunt, lökdös mindenkit. A másik fele pedig megundorodik az egész társadalomtól úgy, ahogy van. Inkább arra kellene törekedni, hogy minél kevesebbet kelljen utaznia az embernek, csakis akkor, amikor nagyon muszáj.
2023. jún. 1. 09:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
23%

#6:

Viszont a neten beugatni ezért az aztán megy, parasztkám.

2023. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#6 : Nem, te nagyon hasznosan töltöd az idődet, amikor arról írogatsz, hogy más hogyan hisztizik... Grat!
2023. jún. 1. 22:16
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
#11 Beugatok én személyesen is, ha vállalod az arcod, "PARASZTKÁM".
2023. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A cégnek is élni kell valamiből... így is veszteséges, nemhogy akkor, ha pl 2x annyi buszt indít. most ha úgy nézzük, BKV-nál ez forgalmi számonként alsó hangon plusz 100 liter üzemanyag lenne naponta, de inkább 150-200 klímával. Persze nyilván nem minden vonalon indokolt ez, de havi szinten erre szerintem nem futni.

I

2023. jún. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
futni, bocsánat... pl egy IK 260-as normálisan vezetve elmegy úgy 30 literrel, ha nem belváros, de ott se klíma, se semmi... átlagos napon ez is minimum 60 liter naponta, és ebben nincs benne semmilyen amortizáció.
2023. jún. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%

Modern rabszolga akarsz lenni, aki már a házából sem mozdul ki sosem, ha jól értem.

Amúgy a magyarországi egy ritka frusztrált és pesszimista nép, ez az oka.

2023. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
#16 Nem az. :D Legalábbis én éltem Nyugat-Európában és nekem iszonyatosan nagy felüdülés azóta is magyar közegben lenni. Kérdés persze, ki kikkel találkozott.
2023. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%

17es

Jó, igazad van, én is látom az ország előnyeit, jobban érzem magam én is sokkal, mint külföldön, és nem minden épp olyan rossz. De sajnos az emberek nagyon idegesek és pesszimisták.

2023. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#18 Ez már szociológiai kérdés, manapság ez nem is nemzetre jellemző, hanem generációs probléma szerintem. Vannak meglepően vidám, pozitív népek (írekkel mindig jó találkozni), és a magyar tényleg a negatív felén van a skálának, de azért nem olyan szörnyű a helyzet, pl. Belgiumban a flamandok ahol mindig esik az eső ugyanilyen paraszt pesszimisták, csak bunkóbbak mellé tapasztalataim szerint. (A szomszéd hollandok meg megint jófejek. Szóval f*sz tudja. :D)
2023. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
#16 : Megértem, hogy az ember muszájból tömegközlekedéssel megy a munkahelyére. Azt viszont ne mond és ne is várd, hogy ilyen ipari hulladékkal fog utazni a szabadidejében!
2023. jún. 5. 07:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!