Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Westend Cinema City-t honnan...

Westend Cinema City-t honnan érdemes megközelíteni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem az épület legtetején van. Már ha jól mondták.

Ha leszállok a Nyugati pu. metrópótlóról, akkor ahogy sétálok a Westend felé, ott lesz majd egy bejárat, vagy teljesen másik oldalon?



2023. febr. 3. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nagyjából teljesen mindegy, honnan közelíted meg, a lényeg, hogy juss be valahonnan, és menj a legfelső szintre.

Minimum 4 bejárata van a Westendnek, ha azon az oldalon mész be, ahol a falról jön a víz, akkor az épület túloldalán lesz a mozi. Ha ott mész be, ahol a kajás sor kezdődik, akkor csak fel kell menned a mozgólépcsőkön.

2023. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy az Első mondja. Nem kell ezt túlgondolni. Bemész valahol, aztán meg legfelülre.
2023. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az épület Lehel tér felőli végén van a mozi, de a tér gyalogoskapcsolatai olyanok, hogy nem nyersz azzal, ha a Lehel téren szállsz le a Nyugati helyett. Viszont a 73-as troli Balzac utcai megállója a mozi hoz legközelebbi bejáratnál van.
2023. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Én a 14-es villamossal, a Lehel tér felől szoktam.
2023. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. febr. 3. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Google Maps pontosan mutatja, hogy az épület melyik részén van a mozi. Útvonalat is tervez neked otthonról:

[link]

2023. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

A maps-t én is lecsekkoltam és láttam is, hogy hol a mozi, csak azt nem tudtam, honnan egyszerűbb megközelíteni.

2023. febr. 4. 21:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!