Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonattal hova utaztatok mar?

Vonattal hova utaztatok mar?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 08:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

Debrecenből Püspökladány, Karcag, Szolnok, Kecskemét, Berettyóújfalú, Kisújszállás, Törökszentmiklós, Hajdúszoboszló. Ez gyakori.


A másik irányba nagyon ritkán Nyíregyháza, még ritkábban Miskolc.


Inkább a Szolnoki irányba gyakori.


Én vagyok a nyíregyházi utasgyülölő. Avagy jobbanmondva nem nyíregyházi vagyok, hanem debreceni, és a nyíregyházán lakó utasokat gyűlölöm.

2022. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Budapest (Kelenföld, Déli, Keleti, Kőbánya-Kispest), Érd, Martonvásár, Pécs, Szeged, Dombóvár, Balaton körül sokfelé. Aztán még gyerekkoromban osztálykiránduláson valamerre a megyében, a pontos úti célra már nem emlékszem, 9-10 éves lehettem.
2022. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Országon belül szinte mindenfelé, külföldön Pozsony, Kassa, Graz, Maribor, Arad, Székelyudvarhely
2022. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#11 vagyok. Hiába pontoztok le, akkor is ezekre a helyekre utaztam/szoktam utazni. Vagy ti jobban tudjátok merre utazok?
2022. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Budapest-Nyugati-Debrecen között nagyon sokat, Prága, illetve rengetegszer különböző útvonalakon Budapest-Brüsszel. Meg persze akárhova az országban, ha épp ott volt buli/ismerős/nyaralás, pl. Győr, Sopron, Pécs.
2022. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
aki magyarországon kívül volt attól kérdezném hogy milyen az ut unalmas nagyon? veszélyes? legközlebb inkább repülővel mennétek már?
2022. nov. 22. 14:37
 17/21 anonim ***** válasza:
Veszélyesnek nem veszélyes, bár a frankfurti pályaudvar vagy pici német városok éjfél után elég furák, én covid miatt vonatoztam sokat (nem volt határellenőrzés meg nem volt repülő olykor), akkor még a mekibe sem lehetett beülni melegedni, az kicsit szívás. Unalmasnak minden vonatút unalmas, vinni szoktam magammal munkát meg olvasnivalót. Természetesen repülnék, mert még olcsóbb is, kivéve pl. Prágába, oda a vonat a legjobb.
2022. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én Prágába olcsóbban repültem, mint a vonat.
2022. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Prágába társasággal mentem fekvőhelyes kocsiban, úgy abszolút nem unalmas, veszélyesnek sem éreztem. Visszafelé nappali vonattal volt közel hét óra az út, az is kibírható.

Kolozsvárra is nappali vonattal mentem, az is 7-8 óra, kibírható, de nekem valahol itt van a határ. Ez sem volt veszélyes szerintem.

2022. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Stockholm, Brüsszel (1971) Arad (1960)

😁

2022. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!