Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vonatjegyeknél is létezik...

A vonatjegyeknél is létezik -a repjegyhez hasonló- olyan kereső ahol meg tudom nézni, hogy pl. mely napokon olcsóbbak a vonatjegyek? Vagy akár konkrét cél nélkül is?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak olyant találtam, ahol a beírt dátum napján lévő árakat tudom csak végignézni.

2021. nov. 18. 10:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Ilyen "korábban veszem akkor olcsóbb" vonatjegy csak Franciaországon belül működik tudtommal, Ouigo a szolgáltatás neve, mi is aprópénzből utaztunk Párizs és Strasbourg közt, és olyan mint a repülő hogy ha nagy csomagot viszel magaddal akkor azt külön ki kell még fizetni


De Európán belül máshol nem tudok ilyet, olyat hallottam csak hogy Oroszországban van valami olyasmi hogy télen vagy nyáron másfélszeres áron van a vonatjegy ára

2021. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. nov. 18. 14:20
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
11-es, Magyarorszàgon is van àm ilyen, Okosjegy néven fut, kontingensek vannak, amelyek ha elfogynak, jönnek a drágább jegyek, végül a legdrágább (alaptarifa szerinti) jegyek.
2021. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

13-as: elnézést, nem tudtam hogy működik az okosjegy, de mivel a kérdező írta hogy Európa a cél így gondoltam segítek neki az általam ismert külföldi jegytípusokkal


Ennek fejében nem tudom miért lettem lepontozva...

2021. nov. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Csak jelzem, hogy felpontoztam a te válaszodat is.
2021. nov. 19. 13:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2021. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!