Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonaton ha egy ember "beköltöz...

Vonaton ha egy ember "beköltözött" a wc-be, kalauznak szólhatok és fog intézkedni?

Figyelt kérdés

Egyetemről vonatozok haza vidékre, hosszú az út, el akartam menni wc-re. Bőrönddel vagyok, megkértem a velem szemben lévőt hogy addig figyeljen már rá legyen szíves. Igen ám, csak észrevettem, hogy nincs papír így visszamentem a helyemre hogy hozzak a bőröndömből wc papírt. Mikor meglátta egy ilyen rossz arcú fazon (tudjátok ilyen nem napon barnult) hogy közeledek gyorsan bement előttem és nem jön ki már negyed órája. Valószínű nincs jegye. Kopogtam hogy be kéne mennem de nem válaszolt, de hallom hogy bent mocorog.


Kalauznak ha szólok ő tud intézkedni? Vagy nem fogja érdekelni? El kéne mennem vécére. (N)



2021. okt. 1. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mész a másik wcbe?

Több is van a vonaton, amíg kiírtad a kérdést már megjártad volna.

2021. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy kocsiban egy fülke van. És ide szól a helyjegyem. Nem tudok leszállni és átmenni masikba. Főleg hogy nem is nagyon áll meg a vonat sűrűn.
2021. okt. 1. 19:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
atlehet menni egyik kocsibol a masikba is menet kozben nem? eleg reg vonatoztam, de sztem azota is igy van.
2021. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem olyan vonat amivel utazom. Olyanok is vannak de ez nem olyan IC.
2021. okt. 1. 19:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatsz, sőt, lehet hogy érdemes is! Lehet hogy valaki pont rosszul lett odabenn. Vagy épp bliccelni szeretne, és ott kummant.
2021. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Minden IC-n át lehet menni.
2021. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha FLIRT-ből van akkor nem.
2021. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Flirt persze.
2021. okt. 1. 19:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja a kérdésre nem válaszoltam :D

Szóval igen, szólj a kallernak. Nem tudod hasznlni a szolgáltatást amiért fizettél. Ráadásul ingyen utazik a makákó a wc-ben.

Én többször láttam már ilyent hogy a kaller kiszedte a wc-ből a bliccelőt. A durva az, hogy a legtöbb esetben a kallerek vannak olyan normálisak hogy ha odamész hozzá normálisa, elregéled, hogy egy filléred sincs jegyre és csak 1-2-3 megállót kéne menned akkor még fel is engednek jegy nélkül. Aki viszont elbújik azt kegyetlenül le szokták pakolni a vonatról.

2021. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
87%

A Flirt zárt, csak 1 budi van sajnos.

Igen, én szólnék, pláne mert biztosan lóg a cibbancs.

2021. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!