Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valóban azért nem küldenek ki...

Valóban azért nem küldenek ki új 90%-os hatósági igazolványt nekem, mert most az is érvényes marad ami lejárt a vészhelyzet végéig?

Figyelt kérdés
Csak mert felhívtuk Budapestet és egy nő ezt mondta nekünk a telefonba. Elvileg ezzel kapcsolatban értesítették a MÁV-ot meg a buszosokat meg minden tomegkozlekedési hálózatot. Azonban sehol nem találok ilyet googlen meg a kormány oldalán sem találtam ilyet.

2021. szept. 25. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ezt találtam:

[link]



"Ha a Magyar Államkincstár vagy az Országos Nyugdíjbiztosítási Főigazgatóság által kibocsátott, adókedvezmények és utazási kedvezmények igénybevételére jogosító hatósági igazolványa 2020. november 4-én vagy utána járt le, nem kell aggódnia! A veszélyhelyzet alatt érvényességüket vesztő okiratok a veszélyhelyzet végét követő hatvan napig még érvényben maradnak. Ugyanez igaz azokra az igazolványokra is, amelyek a koronavírus első hulláma okán bevezetett veszélyhelyzetben, vagyis 2020. március 11. és július 3. között jártak le, ezek ugyanis december 15-ig lettek volna érvényesek."

2021. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!