Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most már a MÁV tulajdonképpen...

Most már a MÁV tulajdonképpen beismerte, hogy a csepeli HÉV pótlásánál az utasok kényelme sokadlagos szempont volt?

Figyelt kérdés
Olvastam más fórumokon, hogy azért nem a teljes hosszában pótolják (még napközben vagy hétvégén se), mert akkor vonatvezetőket kéne felfüggeszteniük egy időre.
2021. jún. 6. 20:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Éppen ez a kérdésem, hogy az utasok kényelme sokadlagos szakmai oldalól?"

Még egyszer: dugóban vagy a vasúti átjáróknál állva kb. lincshangulat lenne, ha egyszer ott a használható HÉV-pálya, szóval utasok a mostaninál sokkal kevésbé éreznék figyelembe véve a szempontjaikat. Amúgy egy egészen sima buszos pótlás is rengeteg félreértésre ad lehetőséget, nemhogy egy olyan, aminél napjában többször váltogatják, hogy csak a vonal egy részén, vagy teljes vonalon van. Az utasok úgy éreznék, hogy direkt szórakoznak velük.

2021. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szerintem kettőnk közül én utazok azzal a hévvel naponta és én jobban tudom, hogy az utasok mit éreznek/éreznének.
2021. jún. 7. 12:50
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kettőnk közül te állsz hozzá szakmai érvek helyett érzelmi alapon.
2021. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Merthogy az a szakmai érv szerinted, hogy én majd meglincselek valakit, amikor a vasúti átjáróban kell várnom?


Ez legfeljebb rágalmazás, mintsem szakmai érv.

2021. jún. 7. 13:01
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha a saját személyed ellen irányuló rágalmazásként forgatod ki az eszmecserét arról, hogy várhatóan mi fog zúgolódást kiváltani az utasokból, akkor az alapfeltételei sincsenek meg egy értelmes vitának. További szép napot.
2021. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Akkor bocsánat, nem rágalmazás, hanem közösség elleni uszítás. Így jobb?
2021. jún. 7. 13:08
 17/18 anonim ***** válasza:
#10 Melyik? Én a Galvani meg az Albertfalvi hidakra gondoltam, azok szerintem a csepeliek érdekét is szolgálnák.
2021. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az Albertfalvai szolgálná a csepeliek érdekét, a galvaninak kb. negatív haszna lesz Csepelre.
2021. jún. 7. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!