HOnnan lehet megrudni, hogy melyik vonatra szállok fel éppen?
Dunakesziről kéne eljutnom vácra vonattal, de az állomáson kiírt menetrend van csak. a vonatok mind kikapcsolt kijelzőkkel jönnek, és mindegyik késik. nem tudni, hogy ha jön egy vonat, akkro az mégis hova megy. zónázó-e vagy valami más.
A kalauztól megkérdezhetném, de addigra elindul. Nem akarok felesleges utat magamnak.
Tehát mittomén 15:45-kor érkezik a vácra tartó vonat, ami minden megállóhelyen magáll. 15:45-kor jön egy szerelvény amire csoda folytán ki van írva, hogy csak sződligetig meg és zónázó. 16:00-kor jön egy, de arra nincs semmi kiírva. honnan a retkes pcsából tudjam, hogy egyáltalán melyik vágányra fog érkezni?
1. Figyeld a hangosbemondót!
2. Ha az 1. ötlet nem működik, akkor neten tudod követni, hol járnak a vonatok. Ha éppen Dunakeszinél mutatja azt, amelyik neked kell, pattanj fel rá!
az első már 15 éve nem működik :D
a második jól hangzik. HOgyan lehet követni? az elvirán megnéztem ,hogy ekkor és ekkor kéne indulnia a vonatoknak, de nagoyn sokszor hamarabb is elindul..
Ez is egy vicc komolyan. a 14:15-ös vonathoz kimegyek 14:10-re, de az már elment.. :D
En mindig fel oraval korabban kimegyek az allomasra. Figyelni kell a menetrendet, elviran percre pontosan frissulve mutattja a kesest es mindent is.
Ha jon vonat kalauzt megkerdezed, elotte azt ahol a jegyet veszed, hol mikor indul a vonat.
En hetente jarok arra, es sosem volt meg probleman
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!