Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Villanymozdonnyal milyen...

Villanymozdonnyal milyen telepállomású mozdonyvezetők járnak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Miskolc, Dombóvár, Győr, Pécs, Nagykanizsa, Szeged, Békéscsaba, Nyíregyháza, Záhony, Székesfehérvár, Pusztaszabolcs, Budapest (Keleti, Déli, Fradi, Nyugati, ...) Hatvan, Szolnok, Kecskemét, Kaposvár, Gyékényes, Celldömölk, Zalaegerszeg, Püspökladány
2020. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a nyugatiból az utolsó személyvonatot ami Kecskemétig megy (7028) azt Kecskemét hordja, meg ami a nyugatiból (most zugló,Rákosrendező) az esti három sebest (6008,6108,6098) azt meg Debrecen hordja.
2020. máj. 26. 21:59
 3/5 A kérdező kommentje:

A 100a, 100, 140-es vonalakon nagyjából tudom milyen telepállomás viszi a vonatokat, tehát párat tudok. A kérdésem azért tettem fel, mert igen országosan érdekel ahogy leirtad első. Köszi.


Illetve Füzesabony, Szerencs és Tapolca is(Sz.fehérvártól Pest felé), ha jól tudom, meg ugye Debrecen. Az említett 7028 as vonat az ráadásul traxxos szokott lenni.

2020. máj. 26. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Az összes telepállomást fel lehetne sorolni.

1: kimaradt például Szombathely, Tapolca és Veszprém is.

2020. máj. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

GYSEV magazin

www2.gysev.hu › gysev_magazin_2015_3_osz_scr

PDF

„A gysev Zrt. már más településeken is ... vajon milyen hatást gyakorol az egészségre. A huszadik század ... gelyes villanymozdonyok aktív résztvevők a hazai vasúti ... át a mozdonyvezetés élményét. ... így gazdaságilag jobban járnak az NB1.


az olvasó.hoz - Vasutasok Szakszervezete

www.vsz.hu › media › 1957_eredeti

PDF

a mozdonyvezető bárm-el11 ok ... kétján többen megkérdezték, hogy milyen nehez faba vag ... Szinte nesztelenül Járnak a ko ... Villanymozdony 570 lóerős. Ezt a két oldalt találtam.

2020. jún. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!