Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Föl lehet vinni a kompra kutyát?

Föl lehet vinni a kompra kutyát?

Figyelt kérdés
2 hét mulva megyünk nyaralni Szántódra a Balatonra, és úgy tudjuk csak megoldani, hogy a kutyusunkat is kell vinnünk, mivel abban a kempingben is sok kutya van (mert egyszer már voltunk ott) viszont egyszer majd át szeretnénk utazni Tihanyba kompon, akkor őt is vihetnénk magunkkal? Vagy csak ha kocsival megyünk? Nem tudtam milyen témakörbe írjam, szóval ha nem ide tartozik akkor bocsi.
2010. júl. 19. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit tudok neked segíteni, hogy a Csepel-Soroksár kompon két éve utaztam és akkor vittek rá fel kutyát. Nyílván más szabályai vannak minden kompnak, de szerintem hogyha autók, kerékpárok felhajtanak egy kutyát mértne lehetne? de szerintem olvass utána a hajótársaság weboldalán.
2010. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Viheted.

Persze a szokásos normáknak megfelelően. Szájkosár, póráz.

Mondjuk ez egy zsebkutyánál elhanyagolható.

2010. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, nemcsak kutyát, hanem más állatot is felvihetsz. Talán még tehenet vagy lovat is... A komp nemcsak személyek, és járművek, hanem élőállat és teheráru szállítást is szolgál. Igaz, a teherszállítás nem a Balatonra jellemző.
2010. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!