Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kis termetű kutyát (tibeti...

Kis termetű kutyát (tibeti spániel) milyen feltételekkel lehet távolsági buszra felvinni, ha egyáltalán lehet? (160km,3 órás út)

Figyelt kérdés

El kell mennem Pestre a kutyusomért, de nem tudok autóval menni érte!

A szájkosár(nejlon) sajnos problémás, mert túl széles pofija van és ami széltében jó az hosszában irdatlan nagy és inni se tudna tőle, de levegőt is alig tud venni :( kozmetikusnál is szokott problémát okozni.


2010. júl. 2. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"......forgalmi viszonyoktól függően az élő állatok szállítását tovább korlátozhatja." - vagyis jogosan megkérdezhetik hova fog piszkolni 3 óra alatt?!
2010. júl. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bájosan mosolyogva a sofőr bácsira, nem lesznek szigorúak.
2010. júl. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még a piszkítással nem is lenne gond, mert a busz mindig megáll félúton 10-15 percre egy autós pihenőnél, meg ugye lakásban van tartva szóval szobatiszta, kibírja, volt, hogy órákkal később tudtam a megszokottnál hazaérni(munka) és nem csinált semmit, csak "siettetett" :), bár ezt a sofőr és a társaság nem tudhatja :S Nekem inkább a szájkosárral lenne gondom,mert nem szereti, nyüszít mert nem kényelmes neki, amit megértek, hát szorítja, meg túlnyúlik a pofikáján nagyon, amúgy egy gyilkost is hamarabb nyalna képen, minthogy megharapja :)
2010. júl. 3. 01:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm, engem ne nyalogasson egy kutya.


Nem fogják kérni azt a szájkosarat, de ha van vidd el a látszat kedvéért.

2010. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne aggódj téged nem fog nyalogatni, és hidd el, hogy ha nem közelítesz felé nem is fog! Hasonlat gyanánt írtam :) Egyébként mert nem szereted az állatokat nem kéne ilyeneket beszólni! Ha meg gyilkosnak érzed magad inkább kommentáld a saját vallomásod a bíróságon! Puszi
2010. júl. 3. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!