Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pannon volán buszon hogyan...

Pannon volán buszon hogyan vihetek magammal kutyát?

Figyelt kérdés
Milyen jegyet kell neki vennem, ha kell eggyáltalán? Kell rá szájkosarat tennem? Főleg ezek érdekelnének, de minden infóra vevő vagyok.
2011. júl. 20. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez általánosságban mindenhová igaz: Póráz, szájkosár (szájszíj) kötelező.

Teljes árú menetjeggyel és tiszta állapotban utazhat a kutya.

2011. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A volán busz honlapjáról:


A kutya és az utazási feltételekben szereplő élő állatok szállításáért az útipoggyász fuvarozására megállapított díjtételeket kell alkalmazni, kivéve a vakvezető, a mozgáskorlátozottakat segítő és rendőrségi kutyát, amelynek szállítása díjtalan.


a) ha az utas 1-50 km távolságra utazik 155,- Ft

b) ha az utas 51-100 km távolságra utazik 195,- Ft

c) ha az utas 100 km-en felüli távolságra utazik 270,- Ft

2011. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pannon volán

[link]

élőállat nem szállítható ;) - szóval vonattal mész

2011. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy vonattal nem tudok menni, mert felénk nincs vasút, és amúgy egy kb. 30-35 perces útról lenne szó a falumból Pécsre. De ez így szívás... Amúgy ha jobban belegondolok, Pannon volán buszon még tényleg nem találkoztam kutyával, csak egyszer egy hörcsöggel, dobozban.
2011. júl. 20. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Furcsa lenne, ha a Pannon volán tiltaná. Ha jól tudom az általános szabályok azonosak az összes volánnál.
2011. júl. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a legközelebbi buszállomást!
2011. júl. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most nem aktuális hogy kutyával utazzak, csak kíváncsiságból kérdeztem, ha pl. állatorvoshoz kéne vinni, vagy ilyesmi. De előtte tuti megkérdezem majd őket.
2011. júl. 21. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!