Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit tehet velem a BKV, ha nem...

Mit tehet velem a BKV, ha nem fizetem be a csekket? (Már több, mint egy éves a büntetés, most küldtek egy csekket, mert akkor nem fizettem be. )

Figyelt kérdés
Tényleg bíróság elé viszik, vagy a behajtó csak fenyegető leveleket küldözget, amíg 5 év alatt el nem évül a büntetés?
2010. júl. 16. 17:22
 1/4 anonim válasza:
100%

biróság lesz


a legjobban akkor jársz ha most fizetsz, később többe fog kerülni.

2010. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvastam itt egy választ, hogy nem tudnak mit csinálni, csak fenyegetőznek, amíg elévül. Gondoltam hátha ezt más is megerősíti, de szerintem sem kockáztatok, befizetem. Amennyit blicceltem az elmúlt x évben, ennyi simán belefér. :-)
2010. júl. 16. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Nem fog elévülni,

mert nem az elkövetés idejétől számít, hanem az értesítéstől. Amíg folyamatban van az ügy, élő marad.

2010. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egy jó dolog, h 5 év alatt elévül a büntetés... de azzal, hogy értesít téged, hogy ő még igényt tart a pénzedre, megszakítja és újraindítja az 5 évet, tehát az utolsó értesítéstőls zámított 5 év:P

és a büntetéseknél úgytudom sokszortozódik, állítólag egyik ismerősömnek vmi 100.000 ft körül kellett fizetnie egy bkv bliccelést... Megéri?:S

Mert az, hogy buszon villamoson, oké, leszálsz a következőnél, de az h metrón...:P

2010. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!