Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Paneltelepeken miért vagdalják...

Paneltelepeken miért vagdalják egymásnak a kocsiajtókat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy szűkek a parkolók, de simán ki meg be lehet szállni. Ennek ellenére azt látom hogy mindenki teljes erőből kicsapja az ajtót, mintha haragudna a szomszédos kocsira. Sokszor be is riasztanak.
2019. ápr. 30. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ezek szerint én normális telepen lakok, sosem láttam még ilyet, pedig szűkös a parkoló.

de áruházi parkolóban mélygarázsban annál inkább.

2019. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem olyan gyakori. Amúgy is a legtöbb esetben, ha mégis előfordul, nem direkt csinálják az emberek, hanem véletlenül, figyelmetlenségből.
2019. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanúsítom, hogy nem direkt. Kétszer is előfordult már, hogy úgy vágták nekünk az ajtót, hogy ott ültünk benne. Aztán meg volt nagy hápogás, mikor kiszálltunk érdeklődni, hogy ezt mégis miért kellett. Egyszerűen néhány ember a saját világában él, ahol rajta kívül nincs senki és semmi.
2019. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább szerintem is az, amit a 3-as válaszoló ír. Számtalanszor látni a közlekedőkön, hogy fogalmuk sincs arról, mi történik körülöttük. Nincsenek másokra tekintettel, nem partnerek, fel sem ismerik a helyzeteket (pl előrébb menni 15 cm-z, hogy át tudj menni a kanyarodó sávba, ami ott kezdődik, stb.).
2019. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akár a kocsiajtót, akár a fém bevásárlókocsit simán nekibasszák a másik autónak...és a horpdást sérelmezve a tulaj azt a választ kapja:"jelentsen fel!"..


...a hab a tortán, hogy bármilyen messze állok meg egy óriási parkolóban a tömegtől, amikor kijövök egy óra elteltével, már mindkét oldalamon állnak..pedig rengeteg üres hely van...



Érthetetlen...

2019. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is "paneltelepen" lakom. Még nem nagyon láttam, hogy bárki rányitotta volna a másik kocsijára az ajtót, főleg, hogy ahogy észrevettem, mindenki közel azonos helyen szokott leparkolni.


De a bevásárló központok messze a legveszélyesebb helyek. Főleg mikor azt látom, hogy totál üres, de a második autó ami beáll. az rögtön az enyém mellé... Vagy én kocsimra is rányitottak, pedig széles parkolóban álltam meg direkt oldalra húzódva, vannak barmok.

2019. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!