Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A rendőrség hány hónapig...

A rendőrség hány hónapig nyomoz egy lopott kerékpár után?

Figyelt kérdés
Ellopták a bringám, jelentettem a rendőrségen.
2019. márc. 17. 06:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Engem le akartak beszélni a feljelentésről mikor ellopták az enyémet, "mert úgysem lesz meg, nekik meg sok papírmunka".
2019. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%

Félre ne értsetek tudom hogy dühitő de amúgy mit vártok a rendőrségtől?


Olyan létszám hiány van hogy a komolyabb ügyek is hónapokat váratnak magukra.


Ha lenne is ember. Ellopják a biciklit és mire te bejelented jobb este sz ország másik végébe van alkatrészre szét szedve ha vittek ki az országból.


Konkrétan lehetetlen egy ilyen ügy mert a terfigyelo kamerak szarok ha meg latszik az elkövető akkor is oké megtalaljak az esetek 10%ban es közli hogy ő eladta 5ezerert nem tudja kinek.


Nem lehet szét verni a fejét hogy mondja el.


Én értem a felháborodást de ennyi emberrel ilyen eszközökkel lehetetlen felderiteni bicikli lopásokat

2019. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
Mikor az ellenzéki tüntetőket kell felügyelnie a rendőrségnek akkor valahogy nincs létszámhiány...
2019. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%
Nézd már meg a tüntetéseken álló rendőröket. Kisfiúk akik kijöttek épp hogy a rendészetiböl.(nagy részük)
2019. márc. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%

120 130 ezres fizetés melett hidd el nagyon nagy a létszám hiány már az alapvető feladat ellátás miatt is.

Rendőr vagyok volt hogy halál esetnél a 12 órás szolgalatom alatt a 15. Órát álltam helyszínt biztositani mert annyit kaptam hogy nem tud jönni váltás.


Gondolj bele ha egy halál helyszínére nem tudnak embert biztosítani szerinted egy bicikli lopásra lesz ember?Lehetetlen dolog viszont újra hangsúlyozóm tudom hogy dühitő. Nekem is volt hasonló esetem hiába vagyok hivatásos ott se tudtak mit tenni mert nincs rá ember

2019. márc. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
31%

Nem kell itt sírni, mert bizonyos helyeken meg túl sok rendőr van.

Ahol pénzt lehet beszedni oda jut rendőr mindíg!!!

De itt azt írják hogy

" Kisfiúk aki kijöttek épp hogy a rendészetiből ".

Na ezek pontosan tudnák a különböző lopásokat felderíteni.

De ott voltak a TOLVAJKERGETŐK, szét lettek verve központilag, pedig nagyon sok és jó eredményt értek el.

Vajon miért???

2019. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A tolvajkergetők Tomcat miatt lettek szétverve, ha ő nincs, akkor még most is működnének. De nem igazán értem hogy jön ez a témához, ahogyan a parlamenthez kivezényelt rendőrökkel való példázódást sem értem. Nem látok bele teljesen a rendőrség működésébe, de lopott tárgyakkal nem a nyomozók foglalkoznak? Egy helyszínelős, traffizós rendőrnek mi köze van hozzá?
2019. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

úgy jön ide, hogy azzal érvelt a kolléga, hogy akkora emberhiány van, hogy már semmire sincs ember. Aztán valahogy amikor "kell" akkor mindig van...


Amúgy meg tudom, hogy ez konkrétan nem a rendőrök hibája, de az nem érv, hogy azért nem foglalkozik senki bűncselekményekkel, mert kevés az ember... Ha Gundelban vitya elé odabaxnának egy nyers pacalt, mondván nincs elég ember arra, hogy megfőzzék ő sem bólogatna megértően.

Pedig a rendőség a mi adónkból működik és ÉRTÜNK kellene, hogy működjön. Ehhez képest lassan már az a sztory, hogy azért kell büntetni, hogy fenntartsák magukat. Hát meg a nagy lófaxt, már bocsánat.

2019. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A te adóból él?

Sajat maga is adózik akkor ő a sajat fizetését fizeti?

Érdekes helyzet.

2019. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Már hogy adózna saját maga a rendőr?

Ha az állami büdzséből kapja a fizetést, akkor az honnan van????

Egyébként csak az adózik aki termelői munkát végez !!!

2019. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!