Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kioszttottátok a férjeteket,...

Kioszttottátok a férjeteket, ha beleszólt a vezetésbe, és ha igen, akkor mi módon tettétek azt?

Figyelt kérdés
Illetve ki tudtátok-e rakni a beleugatós utast? Illetve használt a kiosztás, vagy újra beleugatott?

2018. júl. 21. 10:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Az nem biztos, hogy el fogja hagyni a kocsit, ha ellenáll a fájdalomnak. Viszont az nem világos számomra ha valaki azt írta, hogy sofőr rendőrt hív az ott a helyszínen mit tud enni? Egyáltaláb böribe kerül bár az igaz inkább ott legalább jó helyen van az biztos akkor nem kell az út szélén gyalogolni. Na de mint említettem házastársak között azért érdekes, mert azért mégis csak közösen vásárolták a kocsit.

Nem mindha én azért ülnék be utasnak a kocsiba, hogy aztán beleszóljak a vezetésbe, viszont akárkinek a kocsijában is ülök nem egy zsák vagyok, tehát arra azért felhívnám a kedves sofőr figyelmét arra, ha azt tapasztalom, hogy életveszélyes a vezetési technikája.

2018. júl. 21. 13:51
 12/17 anonim ***** válasza:
A rendőr felszólítja, hogy hagyja el a gépjárművet. Vele meg nem érdemes vitatkozni.
2018. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Első alkalomnál egy hatalmas csattanós pofon, de szigorúan csak az egyik orcájára, hogy mindenki egyértelműen lássa a vöröslő kézlenyomatot az arcán. Aztán, ha ennek ellenére még mindig csinálja a műsort, akkor az ülésével együtt katapultálom a kocsiból. - Persze, előtte még közlöm vele, hogy a hitelkártyája nálam van és ő fogja állni a tetőben esett károkat. Ha az úr szereti a repülést, de nem adatott meg neki, hogy pilóta lehessen, akkor arra is célszerű emlékeztetni, hogy mindig is repülni akart: most itt az alkalom rá.
2018. júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A másik oldalról nézve: mi okból szólnák bele? Ha bizonytalanul vezet, a beszólástól nem szerez rutint. Ha viszont úgy érzem, hogy életveszélyesen vezet, akkor megkérem álljon meg és kiszállok az autóból.

Ugyanis a szövegelésemtől biztosan nem tanul meg azonnal jól vezetni.

2018. júl. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de valaki azt írta, hogy csattanós pofon, no de ha az utas nem hagyja magát,és kapásból visszaüt.?. apropo: katapultálás az hogy is működik most már kíváncsi lettem, hogyan van ez nem is tudtam, hogy az autókban ilyen is van.
2018. júl. 22. 08:56
 16/17 A kérdező kommentje:
Persze nem provokációnak szánom e kérdést, csak ezen lehetőségek, abúzusok közül bármelyik felmerülhet, ha az az utas esetleg egy pszichopata.
2018. júl. 22. 09:28
 17/17 anonim ***** válasza:
Pszihopata utast ne végy fel :D
2018. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!