Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol tudok panaszt tenni, ha...

Hol tudok panaszt tenni, ha egy taxis hiéna üldözőbe vett engem egy közlekedési nézeteltérés miatt?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg hogy az út jobb oldaláról akart nagy ívben balra fordulni, emellett egész végig a kocsisort feltartotta (30-al ment 50 helyett). Rádudáltam, erre elkezdett üldözni, a pirosnál meg megütötte a kocsimat. Fénykép van, tanú is van. Köszönöm a segítséget.
2018. jan. 11. 00:14
 1/9 A kérdező kommentje:
(duda után rámfékezett és szállt volna ki, akkor mentem tovább.. fog a bolond majd verekedni..)
2018. jan. 11. 00:15
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Garázdaság vagy közúti veszélyeztetés lehet ez, a konkrét eseménysortól függ. A rendőrségen kezdd.
2018. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem hagyd a bánatba, van rengeteg bunko taxis. Mennyi az esélye, hogy még egyszer összefutsz vele? nem sok. Innentől meg csak magad is fárasztanád, ha nekiállnál rajta lovagolni.
2018. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Feljelentést tehetsz, elképzelhető, látta egy térfigyelő kamera.

Ha már 1 ilyen idiótával kevesebb van az utakon, tettél valamit az emberiség érdekében.

Én múltkor voltam rendőrségen, kb 2 órát várattak a váróban.

Szóval ennyit a rendőrségről is.

(adás-vételi szerződés miatt)

2018. jan. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem árt kicsit észhez téríteni az ilyen alakokat, márpedig ennek az egyetlen legális módja az, ha mész a rendőrségre, a tanúval együtt, minél több további bizonyítékkal. Ez a te érdeked és a társadalom érdeke is.
2018. jan. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Utolsónak valahol igaza lenne, csak nem így, ahol mindkét fél önbíráskodik csak. Kb kiröhögik a rendőrségen. Ha a kocsidban kár keletkezett akkor egyből ott kellett volna rendőrt hívni, de gondolom erről szó sincs, csak sérti az egodat a dolog. így már semmi értelme az egésznek
2018. jan. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
ha már nem ütötted el önvédelemből, legalább jelentsd fel.
2018. jan. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Ezzel kiröhögnek a rendőrségen. Megkérdezik ,hogy anyagi kár keletkezett- e,ütközés,cserbenhagyás történt- e? Nem . Testi sérülés,testi kontaktus történt- e ? Nem . Akkor mit is akarsz ?


Még csak meg se fogják keresni,ha meg mégis akkor 4 tanut fog hozni ,akivel az adott időben éppen a droszton beszélgetett. Térfigyelőket is felejtsd el, ilyen pitiügy miatt nem fogják kikérni és átböngészni a felvételeket,vagy csak annyit mondanak, éppen ott nem arra nézett a kamera vagy nem üzemelt. Lehet lepontozni, de ez van.Minden szirszar rádudálgatásért csúnyán nézésért beszólásokért nem fog a yard kivonulgatni bilincselni.

2018. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Ezeket vagy lerendezed a helyszínen, saját hatáskörben (viselkedésváltó kerékkulcs, vagy más alkalmas szerszám), vagy lenyeled. Nem utólag kell erősnek lenni, hanem ott kiszállni, és kicsit megpolirozni a homlokával a géptetőt. Persze ha alkalmas vagy rá fizikailag. Ha nem, így jártál, lépj túl rajta...
2018. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!