Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autós koccanáskor, ha én...

Autós koccanáskor, ha én voltam a felelős, ilyenkor a bónus málust mennyivel csökkentik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a kár.
2010. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondták. Általában 2-vel minimum vissza veszik. Azért rosszabbra nem számítok.:(
2010. jún. 4. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem függ a kár nagyságától. Minden esetben 2-vel veszik vissza.
2010. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha törsz valakit akkor kettővel rosszabb, ha nincs semmid az adott évben akkor egy előre.
2010. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. jún. 4. 22:43
 6/7 anonim válasza:

Majdnem igazak a válaszok!


Fogsz kapni egy levelet a biztosítótól, hogy mekkora az okozott kár, és ha azt befizeted, akkor marad a bónusz, ha nem fizeted be akkor 2vel zuhan (okozott kár összegétől függetlenül pontosan 2vel!)

2010. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó válaszolónak. Ha pl. az okozott kár a másik autón 200 e Ft, azt kellene befizetnem? Még ha 2-vel vissza is esek, akkor sem éri meg befizetnem a 200e Ft-ot.
2010. jún. 10. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!