Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megleckéztettem egy buszt baj...

Megleckéztettem egy buszt baj lehet belőle? :/

Figyelt kérdés
távolsági busz úgy előzött meg engem 120al úgy hogy a szembe lévő kocsiknak fékezni kellett, nem volt jó napom, felhúzott... egyik megállóba megállt én meg lassan mentem hogy utolérjen akkor elkezdtem gyorsítani, arra nem számítottam hogy indexel hogy előz nyomtam neki nem előzött meg, KAMERA FELVEHETTE VAGY BAJOM LEHET BELŐLE?

2017. dec. 11. 16:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Kérlek ne ülj többet autóba, így is sok az idióta.

Köszi.

2017. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
jön a karácsony, szeretet meg nincs aztán az ember kivan és nem gondol át dolgokat de sajnálom utólag :(
2017. dec. 11. 16:43
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

"arra nem számítottam hogy indexel hogy előz nyomtam neki nem előzött meg"


Mi van?? Mindegy is, szerintem add le a jogsidat mihamarabb...

2017. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén, ki nem szarja le a te szeretetedet, meg a dolgaid átgondolását ha balesetet okozol? Nem volt jó napod... hát igen, a hülyékre rájár a rúd. Az ilyenek hőzöngenek ha rommá büntetik őket, vagy esetleg még az orrát is megsimizik.
2017. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
A buszokban általában van kamera, ha feljelentenek, akkor valószínűleg megbüntetnek közúti veszélyeztetésért.
2017. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Közúti veszélyeztetés miatt feljelenthetne, bár kétlem. De fogalmam sincs, honnan jön ez a paraszt vezetési mód sokaknál.
2017. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Majdnem legyorsult egy busz? Mivel voltál Simson Schwalbe-val? Tényleg jól megleckéztethetted.. :)
2017. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%

Kérdés hogy mennyivel mentél? 100 körül és ő úgy ment el melletted 120-szal vagy téptél 60-nal és zavart hogy már egy busz elment melletted? Főúton, autóúton, autópályán?

Addig a pontig megértem, hogy sokszor elszakad a cérna a hülyéktől, viszont a mások veszélyeztetését mereven elítélem és nem volt igazad.

Ha volt beszerelve neki fedélzeti kamera akkor csak azt fogja bemutatni hogy szórakoztál vele, azt ellenben nem, hogy 120-szal ment. Amennyiben szerencséd van, akkor nem lesz belőle bajod, ha a sofőr tudja, hogy ekkora sebesség busszal és utasokkal már veszélyes. Vagyis ebből neki is gondja lehet...

2017. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sok volt a mariskás karácsonyi süti...
2017. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

Kamu.

A buszok korlátozva vannak 100-ra.


Sokkal valószínűbb, hogy idióta módjára mentél mondjuk 60 és 80 között ingadozva vagy esetleg indokolatlanul fékezgettél és ebből lett elege a buszosnak.

2017. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!