Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olyan érzésem volt, hogy el...

Olyan érzésem volt, hogy el akarnak ütni. Ezt csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Jöttem hazafelé, toltam a biciklit egy kevésbé forgalmas utcán, és hallottam, hogy jön mögöttem egy autó. Hátranéztem, és nagyon közel volt, az utolsó pillanatban került ki, olyan érzésem volt, mintha el akart volna ütni, de aztán mégsem. Ugye csak túl sok thrillert nézek?
2017. szept. 27. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ hol tolta. Nekem az jön le, hogy az úttesten tolta, különben hogy került volna forgalmi helyzetbe egy autóval? Ha a járdán tolja, akkor az autósnak sem kellett volna kicentiznie.
2017. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Alex Fly ***** válasza:

Hacsak nem a járdán jött az autó is, akkor valószínűnek tartom, hogy az úttesten tolta. Mi ezzel a gond? Ha nincs járda, akkor hol menne?

Ha meg van járda, akkor nyilván ott fog gyalogolni, nem az úttesten. Igaz, kérdező?

2017. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ezen az utcán nincs járda, és nagyon gyér forgalmú, Az út szélén toltam.
2017. szept. 29. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!