Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 3héten belül a 2. gyorshajtáso...

3héten belül a 2. gyorshajtásom angliában, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
30mph övezetben kb 34mph val mentem mindkét esetben. Fix trafi fotozott le, láttam ahogy villant. Pár hónapja élek csak kint, nem rég sikerült autót vásárolnom szóval még nem nagyon ismerem a várost. Milyen büntetésre számíthatok?

2017. szept. 1. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Még magyar jogsid van? Ha igen, arra nem tudnak pontot tenni. Ha angol, akkor vagy büntibontok, vagy el kell menned tanfolyamra. Penzbünti £100 font körül lesz.
2017. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
És a harmadiknál elveszik a jogsid, úgyhogy már nincs több esélyed.
2017. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem most készül a UK jogsi, a feleségemnek magyar van még. Együtt a 2 lesz kb 100£?
2017. szept. 1. 22:52
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem, darabja.
2017. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Havernak par honapja 60 vagy 80 font volt, ha kifizeti 14 napon belul. Amugy megkerdezhetem, ha egyszer latod villanni a kamerat es megjegyzed a helyet, miert jatszod el masodjara is a dolgot?
2017. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos teljesen másik helyen volt és pont a Trafi utan kanyarodtam ki az utcara, nekem háttal volt .
2017. szept. 2. 01:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye vagy.. Ha ennyire nem bírod betartani a sebességhatárokat legalább annyi eszed lenne, hogy gps-t használj, az legalább jelzi hol van trafi. 3 évet éltem Angliában, végigszáguldoztam az egészet és soha semmi parám nem volt.
2017. szept. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Be kellene tartani a sebesseghatart, nem véletlen találták ki.
2017. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!