Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti mit gondolnátok, ha egy...

Ti mit gondolnátok, ha egy olyan rokonotok gyalázná a vezetési tudásotokat, aki korábban beletolatott az autótokba?

Figyelt kérdés

2017. aug. 23. 18:04
 1/8 szántóvető ***** válasza:
49%
én emlékeztetném rá hogy korábban beletolatott az autómba.gondolom te még nem tolattál bele senkiébe.
2017. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy az a rokon menjen akkor busszal, ne én velem.
2017. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

elküldeném a pics@ba


hol érdekel hogy a rokonom ha egy tahó?

2017. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoznék vele és nem nagyon tartanám vele a kapcsolatot.
2017. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes alkalommal, amikor beszól, meg kell neki említeni, hogy mit csinált, akkor egy idő után abbahagyja.
2017. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Lehet menni busszal is, magyarázz a buszvezetőnek", és ajtó kinyit hogy gyorsan kiszállhasson.
2017. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Attól is függ hogy a rokonod mennyi km-t vezetett le eddig hozzád képest pl. Mert ha te még csak pár ezer km-t, akkor én elfogadnám a kritikát ha az a javamat szolgálja ha ő már túl van millió km tapasztalattal .
2017. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Egy dolog, hogy az illető nem tud tolatni, meg egy másik, hogy te tudsz-e vezetni. A kettő semmilyen formában nem függ össze.

Lehet, hogy csak nagy a szája, meg lehet, hogy érdemes lenne megfogadni a tanácsait. Mi ezt nem tudhatjuk.

2017. aug. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!