Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Most akkor kell a páv2 a C...

Most akkor kell a páv2 a C kategoriáshoz?

Figyelt kérdés

Most nézem az állásokat, sok helyen nem is írják hogy kell ez a Pav. Csak annyit írnak hogy GKi engedély c kat jogosítvány. Ennyi.

Viszont azt hallottam érdemes megcsinálni..


Az lenne a tervem hogy először c kategóriára szerzem a jogositványt, és mellé ami kell. Ezzel próbálkozok munkába állni, gyakorlatot szerezni, késöbbiekben meg majd szeretnék kamionra jogositványt.. nemtudom kell e ez a pályaalkalmassági ha munkahelyek hirdetésében nem írják c re. Azt is hallottam hogy érdemes előbb ezt a vizsgálatot, mert így tudja meg az ember hogy nem hiába fizet e a kategóriára, így még tudja alkalmas e. Youtubeon azt mondták videoba, hogy ez a páv papír arra jó hogy ha rakományt viszel úgymond ez az engedély rá egyben. Hogy van ez mit csináljak? Valaki segítsen! Jelentkeztem, pár hete a C kategóriára aminek holnap lenne az időpontja, viszont most vissza most mondtam emiatt..


2017. aug. 14. 11:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Háát nemtom... az nkh oldalán szépen leirták hogy melyik miért jó.. de akkor 2 is jó cre?.
2017. aug. 14. 14:08
 12/12 anonim ***** válasza:

Természetesen. A kategóriák így vannak


PÁV I: Mindenre jó, megkülönböztetettre is


PÁV II: Mindenre jó, kivéve megkülönböztetett


PÁV III: Csak árufuvarozásra jó

2017. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!