Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megbuktam a vizsgán kétszeri...

Megbuktam a vizsgán kétszeri lefulladás miatt, szerintetek is csalás?

Figyelt kérdés
Hisz még nagynénémmel is előfordul olykor-olykor, pedig ő már több mint 40 éve vezet napi szinten!
2017. aug. 8. 10:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Kíváncsi lennék hogy ti le szoktatok-e fulladni... Állítom, hogy igen.
2017. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
Maga a lefulladás "csak" hibapont. Buktatás akkor van ha akadályozod a forgalmat. Úton fulladtál le vagy simán kiálláskor?
2017. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

Most speciel a 11-esnek szól, de rengeteg ilyen ember van mint te.

Miért fulladnánk le? Ez nem olyan mint a fingás, hogy váltig állíthatod, mindenki csinálja. A vezetés egy képesség, amit el lehet sajátítani RENDESEN, ami abból áll, hogy nem fulladsz le, nem satufékezel, ha városban meglátsz előtted 200 méterre egy féklámpát, vagy út mellett gyalogosokat, nem mész 70-el 90-es úton ezzel veszélyeztetve a forgalmat, mert te félsz, stb stb.

Igen, lefulladunk néha néha. Télen ha hideg a motor, reggel első indításkor ha mélygarázsból emelkedőn kell kijönni és régebbi az autó, de aki rendesen tud vezetni, az nem fullad le 1 óra vezetés alatt, pláne kétszer.


Persze itt jön az, hogy 30 óra alatt nem is fogsz tudni megtanulni jól vezetni, csak annyira, hogy mások életét már nem veszélyezteted azzal hogy az utcán, élesben fejleszted tovább magad. És idővel majd kialakul. Ha hónapok, évek után se tudod kezelni a kuplungot/váltót, lefulladsz, stresszet jelent emelkedőn megállni, mert fosol hogy visszagurulsz, akkor vegyél automatát.

2017. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen lefullad a rutinos is. Mint ahogy elesik a saját lábában az ember néha. Mondjuk évente kétszer . De nem fél óra alatt kétszer.
2017. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A forgalmi vizsgán általában a vezetési összképet nézik. Lehet, hogy volt több apró hibád amit te esetleg észre sem vettél, de a VB kiszúrta. Ne bánkódj, próbáld meg újra és mindenképp beszéljetek az oktatóddal a hibáidról, hogy legközelebb ne forduljon elő.
2017. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert lefulladsz, még nem buktat. De ha pl a lefulladás behúzott kézifék miatt történik, már nőttek

az esélyeid, vagy ha pl kettesben akarsz elindulni.


2014-ben vettem a kocsim, azóta 1x fulladtam le vele,

az is saját hibából, mert lecsúszott a lábam a kuplung-

ról (új cipő, szokatlan volt, stb). Viszont elég furcsán

van belőve a gázpedálom, kollegáim, akiknek szintén

ilyen kocsijuk van/volt, elindulni sem tudtak vele :)

Nekem meg alapból megy, simán kuplungcsúsztatással is

(benzines ráadásul). Szóval nem kötelező lefulladni a

kocsival, persze ha megváltoznak a feltételek, akkor

simán összejöhet (pl ráakasztasz egy pótot, és úgy akarsz

a megszokott módon indulni, lehet ugyanannyi gázzal

lefullasztod).

2017. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!