Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma halattam egy auto mogott...

Ma halattam egy auto mogott es a szembe sávba egy autó ráelőzött a buszra (többi lent)?

Figyelt kérdés
Ekkor aki előttem halatt rávillantott és lassított. Az előzésbe kezdett autó pedig rákapcsolta az országútit. Majd aki előttem halatt nemileg ráhúzta a kormányt de csak a saját sávján belül. Ilyenkor valaki felejelentheti ? Kaphatnak valamit?

2017. jún. 14. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt mivel normálisan ezt megfogalmazni sem sikerült, már érdek vesztett a történet. Nem mellesleg, van esetleg fedélzeti kamerád amivel a veszélyeztetést rögzítetted ? Ellenkező esetben hogyan bizonyítod ? Nagyjából értem mit akarsz mondani,de a saját sávjában kb. azt csinál ilyen értelemben amit akar.
2017. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Először is: haladt.


Azt elárulhatnád hogyan láttad mikor az előtted haladó rávillantott a másikra?


Sajnos ritka dolog, hogy az olyan bunkók akik ilyenkor nem a szélre húzódnak, hanem még ijesztgetik is a másikat valamilyen bírságot kapjanak.

Egy normális úton simán elfér egymás mellett három jármű, előfordul, hogy valaki elnézi a távolságot vagy nem gyorsul úgy az autója mint szeretné, de ezeket nem ijesztgetni kell, hanem segíteni.

2017. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Egy kis ijesztés szerintem belefér. Legalább legközelebb kétszer meg fogja gondolni az ilyen necces előzéseket.
2017. jún. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. te nem vagy normális!
2017. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont ma történt velem hasonló, de nem villogtam, nem ijesztgettem, hanem levettem a gázról a lábamat és lehúzódtam kicsit. Még csak nem is sikítottam, vagy szitkozódtam.

[link]

2017. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig lett volna okod a kuuurva anyjukat emlegetni az előzőnek és az előzöttnek is!
2017. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!