Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hol tudnám kikormolni kicsit?

Hol tudnám kikormolni kicsit?

Figyelt kérdés
A szerelő azt mondta ki kell kormolni a vasat. Tudtok erre egy alkalmas utat, ami annyira nem forgalmas? Szeged környékén kéne, de elmennék távolabbra is

2017. jún. 7. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a sebességtől függ, hanem a motor hőmérsékletétől. Menj el Pestre meg vissza az autópályán 4-esben 100-zal, az elég lesz.
2017. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaja nem kell feltétlenül gyorshajtani. Pörögjön a motor rendesen, gyorsítgass is padlógázzal gyakran. Autópályán 130-ig simán megoldható
2017. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már kormolni kell az nem olyan hatékony szerintem. Ha örökre meg akarod szüntetni a problémát én azt mondom szétszereléssel tökéletesen kitisztítani, a továbbiakban pedig ennek tudatában használni az autót, hogy többet ne kelljen.
2017. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Autópályán, padlógázzal. De várd meg, míg bemelegedik.
2017. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Balástya és Kistelek közötti szakasz elég lenne? Akkor nem kéne matricát venni
2017. jún. 7. 21:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég. Oda-vissza 50x.

Ne viccelj már! Ekkora távon be se melegszik a motor. Én a nejem autóját 700km autópályán megtett úton szoktam kikormolni.

2017. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért ajánlottam előbb, hogy szétszedni, kitakarítani rendesen. A korom az beton keményen le van ám rakódva, én az EGR-ből fél centinél vastagabb koromréteget kapartam ki. Attól, hogy hajtod az autót, nem fog eltűnni, csak elnapolod a problémát és sok üzemanyagot égetsz. Szét kell szedni, kitakarítani és utána okosabban használni az autót. Akkor nem többet nem lesz probléma.
2017. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ebben nincs EGR
2017. jún. 8. 18:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Az csak egy példa volt a sok közül, de mondjuk egyszerűbb lenne, ha magadtól elárulnád milyen autóról van szó.
2017. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Renault. hol ez a baja hol az. francia szar
2017. jún. 8. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!