Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnám cserépkályhám...

Hogyan tudnám cserépkályhám füstjáratait bontás nélkül kikormolni?

Figyelt kérdés

Sokat tüzeltem benne az idén fenyőfával, valamint bútorlappal. Azt hittem, hogy a kéményemmel van valami de azt kikormoltam és szinte üres volt. Gondolom a kályhán belül is lehetnek a bútorlapból származó lerakódások. Csak azért lenne fontos mert nincs meg a mefelelőhuzatja.

Köszönöm a válaszokat.


2009. febr. 19. 06:38
 1/2 anonim válasza:
AZ also reszen lenie kell 2koralaku csempenek amit elozoleg direkt kicsit ragasztanak fol. Nem anyira erosen mint a tobbit.Tehat ez egy kialo koralaku es altalaban konyen leveheto. Ez minimalis bintas de enyire szuksegvan ha kiakarod tisztitani. Ezaltal az egesz korom ott osszegyult resze eltavolithato.Kicsit kormos leszel de jo lessz..
2009. febr. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk a kéményseprősek szokták a fekvő kéményt is megkotorni ami a kályhából megy a kéménybe, majd májusban jönnek megint, és még a 2 karikából, ahogy előttem írták!
2009. febr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!