Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire megy nehézkesen a...

Mennyire megy nehézkesen a forgalmi vizsgára való előkeszülés, vezetések?

Figyelt kérdés
Május 29-én vizsgázok forglami vezetésből. Nem érzem magam vizsgakész állapotban. Figyelmetlen vagyok, nem érzem magam összeszedettnek, és hagy némi kívánni valót maga után a vezetési stílusom. Auto kezelésével semmi gondom. Forgalomban nem félek, problémaim az ide-oda nézegetéssel van. Állandoan elfelejtek hátranézni. Mire kifordulnék a kereszteződesbol kikapcsol az indexem stb. Párhuzamos parkolásnál nem tudom belőni a jó helyet. Max 7 méter lehet, én beállok az öt metereshez igaz javitással. Erre az oktato lebasz hogy miert nem figyelek. Stb. Masnak is vannak ilyen gondjai?
2017. ápr. 28. 08:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg ami még érdekel. Lát esetleg az oktató valamit bennem hogy el mer küldeni vizsgázni? Egy honap alatt lesz annyi rutinom, hogy valamit produkáljak vizsgán? Jelenleg én magam azt erzem ha most odakuldene vizsgázni tuti bukás lenne és nem csodálkoznék rajta.
2017. ápr. 28. 09:15
 2/2 anonim válasza:
Idő kell,ilyen egyszerű,nekem 2.-án volt az első vizsgám,sikeresen is végeztem,nem vagyok izgulós,de most eléggé be voltam tojva... :D Neked is menni fog,akard jobban és figyelj oda és biztosan menni fog. :)
2017. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!