Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha egy évig nem vezettem,...

Ha egy évig nem vezettem, akkor hogyan rázódjak vissza a közútra? 🤔

Figyelt kérdés

Lassan egy éve, hogy meglett a jogsim, de sajnos autó hiányában nem tudtam vezetni. Mostanra sikerült diákmunkából vennem egy agyonharcolt huszonéves autót. de nem kevés bizonytalanság van bennem, mert nagyon régen vezettem már (az sem lett meg könnyen). De muszáj lenne közlekednem, mert bármikor kaphatok olyan munkát, ahol céges autót kell vezetni és ha történik valami az egyik hozzátartozómmal, akkor nem csinálhatom tele a gatyát. Sosem tudnám magamnak megbocsátani.

Arra gondoltam, hogy először éjszakánként vezetek a nyugodt kertvárosi utcákon, amikor szinte senki sincs és miután már érzem az autót, akkor délelőttönként kimerészkedek a kisebb forgalomba (amikor nincsenek annyian az utakon). Végül pedig bemerészkedek a belvárosba és lehetőleg addigra már lesz rutinom.



2017. márc. 19. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a terved, kérdező. Az oktatót nem ajánlom. Az alapok megvannak, innentől neked kell megszerezned a rutint.
2017. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Végülis magától is csinálhatja, csak nehogy valami galibát összehozzon.
2017. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12: Legalább 50 órát már vezettem és elég óvatosnak (meg intelligensnek) tartom magamat ahhoz, hogy nagyobb probléma nélkül visszazökkenjek a vezetésbe. Édesapám anno a katonaság után több évet nem vezetett, mire lett egy Trabantja és sosem volt akár csak komolyabbnak nevezhető koccanása sem.
2017. márc. 20. 18:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Jah, csak ne keverd az akkori forgalmat, az akkori autókkal, mert ma totál más a kép. Figyelj, beülsz és mész. Ha megy, akkor oké, ha nem, akkor még mindig kérhetsz segítséget.
2017. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Teljesen természetesnek venné az oktató, egyáltalán nem ciki. Ha semmikép nem akarsz ahhoz menni, aki a vizsgára készített fel, keress másikat.
2017. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!