Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Ma volt az első forgalmi vizsgám és kb az első 5 percbe megvágtak mert a kedves oktató végig nyomkodta a pedálokat mert éreztem..Nem értem hogy teheti ezt meg egy vizsgán..A legnagyobb baj az hogy az alapokat kb meg se tanította.(Emelkedőn elindulás,emelkedőn parkolás.)..Most pár hónapig jegelem a dolgot mert nincs pénzem most plussz órára meg a vizsgadíjra...Gondolkoztam az oktató váltáson aki nem csak a pénzt nyeli mint egy feneketlen kút..Nem az bosszant hogy megbuktam mert előfordul hanem az hogy nem csak a saját hibámból..
2017. márc. 17. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Válts oktatót ha az általad leírtak igazak.

Mindenek előtt azonban tájékozódj, keress olyat oktatót, aki jobb, mint a mostani.

2017. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mikor tolattam az emelkedőn hátra éreztem hogy a gázra lépett...De nem igaz hogy a vizsgabiztos nem vette észre hogy mit csinált?

Az a baj hogy sajnos az oktatók 90%-a ilyen,kevés a normális..De most jöttem rá hogy a mostanitól kb semmit nem tanultam...Direkt emelkedőn mondta hogy tolassak be hátra,kb nem is gyakoroltuk ezt de még bent a pályán sem.

2017. márc. 17. 22:34
 3/6 Illusi0n válasza:
0%
Nem causztattal penzt a viszga biztosnak, oktatonak. Ez a baj. Menj at a zebra iskolaba. Ott legalabb megtanitanak forgalomba kozelkedni. En el sem mentem a forgalmi viszgamra. 3 ev utan ujra csinaltam mindent. Vizsga előtt mondtam az oktatonak, hogy eleg lesz a 20? Azt mondta, nem kell kenni. Mondtam, hogy : ó, a fül - orr - gépészetre is azt mondják ingyen van, csak éppen időpont nincs!! Le sem...., hogy mit csinálok vizsgán. Viszont a mai napig nő létemre férfiakat megszegyenito modon vezetek, es hobbim a tuning verdák, rally.
2017. márc. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valahol most azt érzem hogy a jelenlegi oktatómnál én nem fogok tudni levizsgázni mert csal..Így is átjöttem már egy másik suliból a mostaniba..De most egy darabig nem szeretnék ezzel foglalkozni...A mai világba csak az ér el célt aki tisztességtelen eszközöket alkalmaz...De nagyon bennem van a sulin belüli oktató váltás mondjuk így nem tudom ki venne át hogy második vizsga előtt.
2017. márc. 18. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de gyanítom 18, sajnos még mindig nem vagytok elég felnőttek, hogy rászóljatok az oktatóra. Féltek tőle, idősebb stb., beleverik a mai napig az emberekbe a hülye fiatalok/tekintélyelvű felnőttek nevelést, holott sokkal trógerebbek a felnőttek sokszor, elég nagy probléma.


Nekem ha valami nem tetszett előkaptam az oktatót érte bár könnyen, mert már voltam 30 éves is akkor. Én fizetek százezreket és még sunnyogjak is, meg az anyjuk pics-ja. Ez már nem középiskola, hogy kötelező oda járni meg stb. Mondanod kellett volna, hogy miért nyúlt bele a pedálba, nem ő vezet, nem őneki kell vizsgáznia, nem volt semmilyen veszélyeztető helyzet amit korrigálnia kellett volna, ő pedig azért ül ott, nem azért hogy belepofátlankodjon. Az anyjának a lábát taposgassa ne a pedálokat, mikor te vizsgázol és te vezetsz.

Aztán nyilvánvalóan ott többet nem fogsz tudni levizsgázni egy ilyen mondatsor után, de így is úgy is el kell onnan menned úgyhogy olyan mindegy, de a szemét fajtája kapjon már észhez.

Aztán persze rögtön a neveletlen fiatalok lesz megint a duma, azért ha szólni mer egy csaló, nemtörődöm oktatónak. Nevetséges, ha nem is tanította, majd utána meg elvárja, hogy tudd megcsinálni. Pénzlehúzásra ment rá a dolog, mert várja, hogy újra vizsgázz meg plusz órát vegyél és fizess.

2017. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő sajnos igazad van..23 éves vagyok egyébként de láthatóan pont ott akarta hogy leparkoljak amit a 40 óra alatt egyszer se vettünk sőt nem is mentünk arra..A kezével folyamatosan integetett hogy balra húzódjak vagy jobbra..Megbuktam és akkor elkezdi hogy ezt nagyon könnyen adtuk most oda..Visszamentünk a pályára és akkor még teli vigyorral mondja hogy hát van 1 hónap múlvára vizsgaidőpont..De szerintem elkérem majd tőle a kartonomat és megyek át máshoz..Én ennél a pénznyelő csaló embernél azt érzem hogy nem fogok tudni levizsgázni...Mikor az emelkedőn mentünk fel csodálkoztam hogy felpörgött a motor 5 ezer fordulatra és akkor mondom magamba hogy mi az isten én ekkora gázt nem adtam...Meg aznap olyat kitalált hogy fél 11-re beszéltük meg hogy megyek mert van még 1 órám a plussz órából,aha meg a nagy fenéket..A vizsga volt az ötödik alkalom a plusszból gondolom benyögte volna hogy akkor ezt a pénzt majd vigyem be neki...De az háborít fel hogy kb benyúlta a pénzt a semmire...Az alapokat meg sem mutatta és elvárja...
2017. márc. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!