Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Gyerekülést első ülésen lehet...

Gyerekülést első ülésen lehet használni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze,van ahol nincs is más és ott is lehet kisgyerek./fotó/

[link]

2010. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, csak arra kell figyelni, hogy a gyerekülés a műszerfalnak háttal legyen, és a légzsák ki legyen kapcsolva...legalábbis ha jól tudom, ez a szabály.
2010. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. máj. 8. 06:43
 4/9 anonim válasza:
Igen jól tudod én is igy tudom, a gyerekülést hátal a müszerfalal de abban nem vagyok biztos hogy légzsák is kötelező, mert a öv se kötelező abban az autóban amiben nincs :)
2010. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Immortal válasza:
Kötelező kiiktatni a légzsákot, mert ha az kinyílik, úgy hátravágja a gyerekülést, mint amit puskából lőttek volna ki!
2010. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor 2éves kisfiamat nem ültethetem első ülésre csak az ujszülött babámat.Forditva jobban tetszett volna.
2010. máj. 9. 06:09
 7/9 anonim válasza:

Íme egy hivatalos válasz:)

"6) A személygépkocsi első ülésén 150 cm-nél alacsonyabb gyermek csak akkor szállítható, ha az üléshez légzsákot nem szereltek fel, és a gyermeket biztonsági gyermekülésben helyezték el."


Azért javasolnám a link átolvasását:



[link]

2010. máj. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
3 személyes furgonba,kisteherautóban nem müködik a fordított gyerekülés,mert nem fér el a lába.Így szabályt szegek?Vagy tegyem a raktérbe?
2010. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Műszerfalman háttal, jól rögzítve és a légzsákot mindenképpen KIKAPCSOLVA!!!!
2010. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!