Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez akadályosnak minősül?

Ez akadályosnak minősül?

Figyelt kérdés
Pl.: forgalmi vizsgán lakott területen kívül kell menni, és egy busz vagy mg-i gep megy előttem 60-al, azt ha nem előzőm meg főleg nagy forgalom esetén, hanem csak követem az bukta?
2016. nov. 6. 06:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Előttem van a lap, ha ennél a szövegnél behúzza a biztos akkor bukás van, ugyanis abban a sorban van, ami sikertelenséget okozó hibákat tartalmazza. Van vb aki nem szól. Ha beáll a lassan haladó mögé és így telik az idő miközben van lehetősége előzni, simán behúzhatja és ennyi volt. Ezért fontos hogy lássa is hogy a tanuló nézelődik kifelé pl.

Hibapont ekkor jár : nem törekszik a forgalmi- időjárási - látási - és útviszonyoknak valamint az autó sajátosságainak megfelelő sebesség megválasztására (indokolatlanul lassan halad) - ez adott szakaszra vonatkozik, azért tudom mert én is kaptam egy vonalat ezért és elmondta a vb hogy S kanyarba mehetettem volna gyorsabban, de csak egy kis szakaszon tettem, ha pl 90-es helyen mentem volna 70körül, az bukás, de hamar megvan a 10 vonal főleg ha kukacoskodó a vb.

2016. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Itt egy minősítő lap, bárki megnézheti:

[link]


Ha 90 helyett 60-nal megy az ember egy lassan haladó jármű mögött, pedig lenne lehetőség előzni, az bizony a forgalom akadályozása. Ugyanis az utolérő autók könnyebben megelőznek 1 járművet, mint 2-t, így a vizsgázó miatt esetleg hosszú sor képződik.

2016. nov. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
6%
Båsszátok meg, lepontozók. Az volt a kérdés, hogy ez akadályozásnak minősül-e. Nem. Erre meg lepontoztátok a válaszokat.
2016. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A második kérdés pedig a kiegészítésbe: lehet-e ilyen helyzetből bukta? Igen.
2016. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!