Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Büntetendő vagy provokációnak...

Büntetendő vagy provokációnak minősül ha a motorosként a bőrdzsekim hátára bele hímeztetem az "Előzz, ha bírsz" mondatot?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztalom hogy az autósok meggyőződése, miszerint ők az erősebbek, amolyan macska egér párharcnak tekintik az autós/motoros közötti viszályt. Különösen a versenymotorokra harapnak leginkább.
2016. jún. 9. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem büntetendő, de provokáció. Sok hülye kezdene hajszába miatta, pont azok, akik felirat nélkül is versenyezni akarnak.
2016. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég szánalmas.
2016. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van aki siet és azért előz meg, lehet munka miatt siet, ez nem foglalkozik a kabátoddal, aki meg direkt szívat az persze olvasni se tud.


Én nem előznélek meg, ilyenért pl...

2016. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem büntetendő. Mindenkinek jogában áll magából bohócot csinálni, akár a közúton is.


Bennem az a kérdés merült fel, hogy szellemileg érett vagy e az országúti motorozásra.

2016. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább az "Érts meg, ha bírsz" feliratot hímeztetném bele a bőrödbe, mert nem túl hasznos a terved és kisebbrendűségi komplexusra utal.
2016. jún. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Sokszor tapasztalom hogy az autósok meggyőződése, miszerint ők az erősebbek"


Mert ok az erosebbek.

Ha tetszik, ha nem ez igy van. Lehet nem sebessegben, de mig autval egy koccanas utan kiszallsz es kutya bajod, motoron kisebb sebessegnel is repulsz es az eleted mulhat rajta.



Ez meg valoban provokacio. Van aki emiatt lehet kemenykedne meg jobban, mert sok idiota van az utakon (veled egyetemben sajnos ugy tunik).

Inkabb ne csinald, mert elobb utobb ugyis te szivnad meg. (Nincs az a motors ruha, ami forgalomban megmenti az eletedet egy nagyobb balesetnel.)

2016. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami vicces vagy pozitív dolgot hímezzél bele. Provokáló felirat és egy hülye autós párosa egészen biztosan a te károdra fog végződni.
2016. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi. Olyan mint a kocsikon a ne dudálj,küzd!felirat. Nem veszik ezt olyan komolyan. Ha neked ez tetszik vegyél fel ilyen ruhát.Semmiképp nem büntetendő.
2016. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!