Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az lenne a kerdesem hogy ha...

Az lenne a kerdesem hogy ha nincs kezzel foghato bizonyitekom tudok e rendori segitseggel meg oldani ezt a problemat?

Figyelt kérdés
van egy ember aki nem igazan bir engem..fenyeget figyeltett es zaklat ma 5 ora fele tobb mind 5 km keresztul uldozott az autojaval es vegig hasznalta a fenyszorot szakado essobe szinte alig lattam valamit es ahogy el vakitott engem majdnem fel csusztam egy szalagkorlatra..ezesetbe mit tud vele kezdeni a hatosag hogy ha nincs erre bizonyitekom?? elore koszonom a valaszokat :)

#pszihopata :)
2016. nov. 5. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonyíték nélkül semmit, de tehetsz feljelentést ismeretlen tettes ellen, közúti veszélyeztetés miatt. az mellékes, hogy elmondod ki az illető. ha kimennek faggatni vagy beidézik az illetőt, lehet észhez tér kicsit, még ha nem is tudják majd megállapítani a dolgot.
2016. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

új világ van...szerezz be az aldiból, vagy hasonló helyről egy profi autós kamerát, beszereled, aztán használod, amikor kell...

ha netán mégegyszer megkóstol, akkor ha jó a felvétel, akkor csinálsz egy biztonági mentést, és beballagsz a yardra.

Ott nem kell dicsekedni, hogy van felvételed, úgyis hamar lejön, hogy állnak a témához...akkor még előveheted..


amúgy miért nem bír az az ember? neked nincs ehhez az utálathoz közöd? Kérdezd meg, aztán meglátod.

Lehet, hogy haverja a környék összes rendőre...ezért is nagy az arca..

2016. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de a rendszamot meg jegyeztem..igyse tudoktenni elle e semmit ??
2016. nov. 5. 20:39
 4/6 A kérdező kommentje:
2.valasz adonak :) tetszem a lanyanak es ot ezt zavarja de ez az urge meg van veszve nem lehet vele beszelni mar probaltam de tobbet nem szeretnek vele beszelni nem alacsonyodom le egy ilyen szemelyhet
2016. nov. 5. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Fényszóróval jön mögötted?

Azonnal jobbra index és satu fék!

Nehogy úgy próbálj vezetni, hogy elvakít és nem látsz semmit!

2016. nov. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Kamera jó ötlet.Csak azt nem értem miért vakít el a mögötted lévő kocsi? Hát lebillented a tükrödet és kész..
2016. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!