Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy Baratomnak el vették a...

Egy Baratomnak el vették a jogsiját, és jogositvány nelkul vezetett erre be mondta az én adataimat es tovabb engedtek ez hogy van?

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Vele volt a világ összes őrangyala.
2016. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

En ezt komolyan nem ertem...

Akkor ennyi erővel en is vezethetnek es be mondhatnam mas adatait es kesz?? Ez hogy működik segítseg!!

2016. okt. 31. 23:42
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Ott voltál és láttad, vagy csak a srác mesélte?


Végül is mindegy. Amikor rádión lekérdezik az adatokat, akkor nem kapnak fényképet, így ha a haver jól mondja be a nevedet, lakcímedet és az anyád nevét, akkor stimmelni fog a nyilvántartással, és elhihetik, hogy te vagy az.

Ami a fura, hogy engem is fogtak már meg pár éve amikor nem volt nálam semmilyen papír, én is bemondtam az adataimat, de csak egy 5 ezres csekk kíséretében engedtek tovább.

2016. nov. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Abszabálysértési előadóval lesz egy beszélgetésed, h nem ismered el, oszt minden rendben lesz!
2016. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még a BKV ellenőr se enged tovább bemondásra, de egy rendőr majd biztos...
2016. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bírságot kellene adniuk, mert nincs nála személyazonosságot igazoló papír.

Majd mikor megy feléd az ügy, szépen elmondod mi történt, bár az akkor más késő. Elmész és feljelentést teszel, a haverodnak meg jogosan jár a valagába a répa, ha ezt csinálta.

2016. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Messziről jött ember azt mond, amit akar.
2016. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó de erre vegülis nagyon kivancsi lennek, hogy Pl hogy ha be mondta az adataim akkor nem mutat nekik fényképes igazolvanyt???
2016. nov. 1. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Olvastad a 3. választ? Értelmezed, vagy el kell külön magyarázni?
2016. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért zaklatsz privátban Krisztiánn?

Most tényleg külön is le kell írnom, hogy nem kap rádión keresztül a rendőr fényképet?

Leírtam a 3. válaszban. Melyik részét nem érted?

2016. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!