Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tegnap este véletlenül elsodor...

Tegnap este véletlenül elsodortam egy biciklist, de továbbmentem. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Nem mentem gyorsan, maximum 30 lehetett, az autóm tükre beleakadt a karjába, amikor kikerültem. Mivel sötét volt már és siettem haza, ezért nem akartam megállni, de azóta néha eszembe jut és rosszul érzem magam egy kicsit. Szerintetek mit kéne tennem?
2016. okt. 14. 16:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%

"hajlandó vagyok 50.000 forint kártérítést felajnálani, ha nem viszed rendőrségre az ügyet."


Ennyire rongy ember lennél? Édes istenem, van ilyen? Hogyan engedhetted megszületni?


Sajnos letöltendő börtönt nem kapsz a cserbenhagyásért, ha nem volt előtte is már ügyed. De ezért a pénzfelajánlásért már igen. Nem is az a baj, hogy pénzt kínálsz, hanem hogy függővé teszed.

Tehát nem szánod-bánod a dolgot, hanem zsarolsz.

2016. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
81%
Készítsd a popódat, eléggé el lesz foglalva a kóterben.
2016. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Alex Fly ***** válasza:
78%

Kedves kérdező!

Amennyiben a fórumtársunk édesapja volt az áldozat, akkor nem kell aggódnod: a rendőrségi feljelentés után is kifizetheted neki a kártérítést. És valószínűleg nem csak 50000 forintot, hanem a többszörösét. Emellett a baleset okozásáért illetve a segítségnyújtás elmulasztásáért járó tartozásod is törlesztheted. Szóval emiatt legyél nyugodt, nem marad elintézetlenül.

És hogy mindenki jól járjon, egy darabig nem lesznek ilyen problémáid -sajnos itt nem általános, hogy egy életre eltiltsanak a gépjárművezetéstől, szóval esélyes, hogy pár év múlva ismét veszélyeztetheted a többi közlekedőt. De ha szorult beléd egy csepp tisztesség (ami a kérdés és a felajánlás után erősen kérdéses), akkor eltiltás nélkül sem ülsz többet volán mögé...

2016. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%

Bizony kérdező, ez az 50 000 Ft felajánlás is bűncselekmény. Akinek az édesapja szenvedett balesetet már menjen is a rendőrségre ezzel a kérdéssel, még ha nem is a kérdező volt a tettes, legalább megcincálják egy kicsit a saját ügyében is.

Lehet, hogy semmit sem tudnak majd bizonyítani, de hátha legalább a munkáltatód megkérdezi, ugyan miért kell rendőrségre járnod, és talán ki is rúgja a szemét cserbenhagyó alkalmazottját...

2016. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Alex Fly ***** válasza:
81%

Azért egyet árulj el kérdező!

Hogy a bánatos füstölgő kénkőszagú nitroglicerinben sikerült a tükrödnek beleakadnia egy álló kerékpáros karjába?

Ha normálisan vezetsz, lehetetlen, hogy ilyen előforduljon.

Talán nem véletlen, hogy elmenekültél a felelősségrevonás elől... És az sem, hogy mindenáron el akarod kerülni a hatóságokkal való találkozást is.

Bocs, de itt valószínűleg nem fogsz bűntársakat találni...

2016. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 bp1985 ***** válasza:
81%
Remélem főljelentett, és végleg elveszik a jogosítványodat, illetve le is csuknak. Ha anyádat ütöd el, azt is otthagyod, mert sötét van?
2016. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Mivel sötét volt már és siettem haza, ezért nem akartam megállni"


bakker. ez aztán a magyarázat. undorító vagy.

2017. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!